Чемпіонат області. Фінальна частина, 6-ий тур. Огляд матчів

категорія: Футбол | дата: 27 10 2011

У шостому турі чемпіонату Тернопільщини з футболу сталося дві події варті уваги. Перша – це розгром Буревісника у Тернополі, а друга – заліщицький Дністер не виїхав на гру до Бережан.

Тернопіль – Буревісник 7:2. Схоже, цього року знову ніхто не зможе зупинити ФК Тернопіль на шляху до чергового чемпіонства. За два тури до завершення першості, тернополяни впевнено лідирують з відривом у чотири очки. У шостому турі команда із обласного центру каменя на камені не залишила від кременецького Буревісника, що міцно осів на самому дні турнірної таблиці. Перший гол у ворота гостей влетів на 10-ій хвилині гри, коли відзначився Роман Гаврилюк. Вже за кілька хвилин капітан Тернополя Андрій Кондзьолка рахунок подвоїв, а третій гол забив Богдан Семенець. Забивши три голи за 20 хвилин, господарі поля фактично гру зробили, але забивати не припиняли. Той таки Семенець забив вдруге, а згодом оформив хет-трик. Між тим, гол провели і кременецькі футболісти. Василь Пилипака прорвався до воріт Миколи Вірковського і не схибив. Втім, до завершення першого тайму у воротах Буревісника вдруге за гру розписався Роман Гаврилюк. У другій половині гри глядачі побачили лише два голи. На взяття воріт від Тернополя (відзначився Андрій Пастернак), кременчани відповіли голом Василя Повальського. У підсумку 7:2 і Тернопіль впевнено крокує до "золота".

Бережани – Дністер +/-. Відверто неочікуваний поворот подій відбувся з Дністром із Заліщик. Команда, яка ще донедавна вважалася одним із головних претендентів на золоті медалі, на гру до Бережан не поїхала. Причина банальна – керівництво команди не дало грошей на поїздку. А все тому, що команда у минулому турі програла вдома Галичу і фактично втратила шанси продовжити боротьбу за чемпіонство. Тому керівники Дністра вирішили, що грати більше не потрібно. Такий крок зі сторони власників команди видається напрочуд дивним. Навіщо тоді взагалі команду утримувати? Та все ж сталося, як сталося і нічого назад не повернути. Бережани отримали технічну перемогу, а подальша участь Дністра у чемпіонаті залишається під великим знаком запитання.

Марспирт – Поділля 1:0. Марилівський Марспирт "тихою сапою" вибрався на друге місце у чемпіонаті. Команда показала абсолютний максимум, вигравши всі шість протистоянь фінальної серії. У останньому турі марилівчани лише одного разу вразили ворота Поділля, але і цього було достатньо для здобуття чергових трьох очок. Теоретично "спиртовики" ще мають шанси здобути чемпіонство, але для цього потрібно виграти два матчі поспіль та сподіватися, що Тернопіль у двох поєдинках поспіль не переможе.

Галич – Чортків 0:0. Єдина нульова нічия у турі відбулася в Збаражі. Місцевий Галич не зміг переграти Чортків і вже вдруге за час проведення фінального етапу відкатав мирову із чортківчанами. Хоча у минулому турі збаразькі гравці доволі несподівано перемогли Дністер, а тому до гри проти Чорткова підійшов у піднесеному настрої. Проте підвела реалізація. Протягом гри Галич володів беззаперечною перевагою. По воротах гостей, збаражчани завдали масу ударів, але жоден з них так і не потрапив у ціль. Господарі не змогли свою тотальну перевагу перетворити у взяття воріт, а тому здобули лише одне очко.