Чемпіонат області. Фінальна частина, 4-ий тур. Огляд матчів

категорія: Футбол | дата: 10 10 2011

Центральний матч туру відбувся у Бережанах, де вже екс-лідер фінальної частини приймав чинного лідера Тернопіль. Матч розпочався із запізненням.

Бережани – Тернопіль 0:3. Схоже, всі надії Бережан на чемпіонство тануть на очах. А чи були вони взагалі? Після матчу з Тернополем стає зрозуміло, що у стані колишнього лідера не все так гладко. Матч четвертого туру розпочали майже із годинним запізненням – бережанська команда відмовлялася виходити на футбольне поле через борги, які перед ними має команда. Проте спільними зусиллями вдалося дійти до згоди і бережанці на поле вийшли. Та вийшли вони щоб отримати три м’ячі у власні ворота та зазнати третьої поразки поспіль.

Господарі продемонстрували слабку гру і як наслідок опустилися на четверте місце у турнірній таблиці. Такий результат подиву не виникає. Хто ж захоче викладатися на повну "за дякую"? Тернопіль після перемоги залишився на вершині турнірної таблиці і, схоже, має всі шанси щоб залишитися там по завершенні чемпіонату. Відзначимо, що у Бережанах за Тернопіль забивали Полянчук та двічі Козелко. Наступний матч лідер проведе у Великих Гаях проти Поділля.

Чортків – Поділля 0:3. Такий же результат, що і в попередньому матчі зафіксували у Чорткові. Там, однойменна команда змагалася із Поділлям. До цього туру колектив із тернопільського району у фінальній серії ще не вигравав. І от, як кажуть "прорвало". При чому прорвало несподівано та доволі сенсаційно. Чортків до цього протистояння підходив у якості фаворита, але сподівань вболівальників команда не виправдала. Не змогли допомогти чортківчанам кілька гравців, серед яких був і Василь Рибак. Нагадаємо, що футболіст у минулому турі на футбольному полі збив з ніг арбітра. За це його вигнали з поля.

В загальному на полі стадіону "Харчовик" спостерігалася лише одна команда – Поділля. Господарі шансів не мали і за це поплатилися. Спершу гості забили після стандарту, згодом після грубої помилки чортківських оборонців. Ну а остаточну крапку у грі поставив точний удар футболіста з Великих Гаїв на останній хвилині гри – 3:0.

Дністер – Буревісник 6:0. Справжній розгром вчинив заліщицький Дністер над кременецьким Буревісником. Господарі поля всі свої матчі фінальної серії поки виграють і, схоже, ніхто команду зупинити не зможе. Не вдалося це і Буревіснику. Вже до 20-ї хвилини господарі вели у рахунку 2:0. Це футболіст Дністра Іван Бачинський вистрілив дублем. Під завісу першого тайму свій гол поклав Михайло Лазоряк. Дністер повністю перегравав суперників по всьому полі і тому такий результат вже після першої половини гри подиву не викликав.

Після перерви у ворота Буревісника влетіло ще три голи. Відповідно хет-трик та дубль оформили Бачинський та Лазоряк. Між цими голами встиг відзначитися і колишній футболіст тернопільської "Ниви" Віталій Міщишин. Поразка відкинула Буревісник на останню сходинку чемпіонату, а Дністер продовжує перебувати на другому місці і переслідувати Тернопіль.

Галич – Марспирт 1:2. Без втрат йде і марилівський Марспирт. Команда із чортківського району вже вчетверте поспіль завдає поразки супернику. Цього разу постраждалим виявився Галич, який з кожним матчем втрачає надії бодай на якісь медалі. Навряд чи Марспирт зможе поборотися за найвищі нагороди чемпіонату, але в трійку призерів команда має всі шанси увійти. Галич в свою чергу після поразки залишається на п’ятому місці у турнірній таблиці. Наступний матч збаражчани проведуть у Заліщиках.