У Кременці футболіст з Чорткова “завалив” арбітра

категорія: Футбол | дата: 08 10 2011

На Тернопіллі футболіст завалив арбітраКумедний випадок стався в Кременці у 3-му фінальної частини чемпіонату Тернопільської області з футболу. Під час поєдинку місцевого “Буревісника” та ФК “Чортків” нападник чортківської комнади так тішився забитому голу, що… впав на арбітра за що отримав червону картку.

Перший тайм підопічні Івана Брикайла (тренер ФК “Чортків”) відверто провалили. Рахунок першої 45-хвилинки був, ви лише собі уявіть, 3:0(!) у користь команди з Кременця. Важко, мабуть, було у перерві підібрати слова чортківському тренеру, але він їх знайшов. Вже у другій частині гри всі побачили зовсім інший “Чортків”. “Чортків”, який був націлений на атаку. Дороги назад не було. Мабуть, саме це і так сильно вмотивувало гравців, що ті змогли відквитати за тайм аж 3 м’ячі. Ну, якщо змогли 3 пропустити, то і забити 3 – в межах реального, логічно.
Перше на 55-й хвилині Василю Рибаку вдалося пробити кіпера “Буревісника”. Трішки пізніше ще більшу інтригу в матчі встановив влучний удар Ціха із штрафного – 3:2! І вже на останніх секундах другої 45-хвилинки, після подачі Івана Футрика, Сергій Скалій красивим ударом головою зрівняв рахунок – 3:3!
Святкування останнього голу на полі проходило настільки жваво, що форвард ФК “Чортків” Василь Рибак з радості опинився на… судді, в результаті чого вони обоє впали:). Арбітр, підвівшись, показав Василю червону картку. Заслужено.

Джерело: ФК Чортків