Огляд матчів чемпіонату області з футболу

категорія: Футбол | дата: 04 10 2011

Продовжив свою програшну серію ФК Бережани. Програвши в гостях Марспирту, бережанці дозволили Тернополю одноосібно очолити турнірну таблицю.

Марспирт – Бережани 1:0. Продовжує лихоманити колись грізні та непереможні Бережани. У третьому турі фінальної частини чемпіонату команда зазнала поразки у Чорткові, де грала з Марспиртом. "Спиртовики" завдяки перемозі над Бережанами навпаки – продовжили свою виграшну серію до трьох перемог. Схоже, що бережанська команда потрохи втрачає свій запал та амбіції на здобуття золотих медалей. Після поразки від Марспирту, Бережани відкотилися аж на третю сходинку, пропустивши вперед Тернопіль та Дністер. Саме з першими і доведеться грати Бережанам у наступному турі.

Тернопіль – Галич 3:1. Тернополяни не мали особливих проблем із збаражчанами. Підопічні Івегеша-Назаренка переграли гостей по грі та по рахунку. Перший гол у ворота Галича на свій рахунок записав півзахисник господарів – Ігор Козелко. Він прорвався флангом та пробив у дальній від голкіпера кут. Але, здалося, що Ігор був у офсайді. Та рефері свого рішення не відмінив. Другий гол у ворота Галича потрапив від ноги нападника тернополян Василя Чорного. Під завісу першого тайму збаражчани все ж один гол відіграли. Та після перерви остаточну крапку у грі поставив пенальті. Його з другої спроби виконав Ігор Курило. Перемога дозволила Тернополю вибратися на вершину. Та чи довго там зможуть протриматися тернополяни дізнаємося вже наступного тижня під час матчу Тернополя з Бережанами.

Поділля – Дністер 0:1. Заліщицький Дністе завдяки мінімальній перемозі у Великих Гаях, вибрався на друге місце у турнірній таблиці. Перемігши у трьох матчах поспіль колектив із Заліщиків заявив про серйозні наміри поборотися за перше місце. Хоча матч у тернопільському районі не можна назвати легким. Господарі більше контролювали м’яч та старалися пресенгувати Дністер. Втім, сильна жага до перемоги дозволила гостям здобути важливі очки. Ярослав Олексів у першому таймі реалізував удар зі штрафного. До завершення матчу господарі мали кілька нагод щоб відігратися, але марно. Незважаючи на постійний тиск з боку Поділля, заліщицька команда свого домоглася і перемогла.

Буревісник – Чортків 3:3. Результативну нічию зафіксували у Кременці. Місцевий Буревісник не зумів втримати величезну перевагу над гостями і як наслідок не здобув першої перемоги у фінальній частині ліги. До перерви господарі вели у рахунку 3:0. Втім, після 15-хвилинного відпочинку все змінилося у протилежну сторону. Голи Рибака, Ціха та Скалія допомогли чортківчанам у боротьбі за очки.