Огляд матчів чемпіонату області з футболу

категорія: Футбол | дата: 27 09 2011

Головна подія другого туру фінальної частини, безумовно відбулася у Заліщиках. Місцевий "Дністер" зробив те, чого не вдавалося зробити іншим командам на протязі всього чемпіонату. "Дністер" перервав переможну серію "Бережан"!

Дністер – Бережани 2:0. Після двох проведених турів у заліщицького Дністра – максимальний результат. Минулого разу команда на виїзді здолала Галич, а у неділю здобула перемогу над самими Бережанами. Для бережанців ця поразка стала першою у цьогорічному чемпіонаті. Загалом цього року команда оступилася лише раз – програла у кубку області "Тернополю". Проте що не кажи, а програли Беражани цілком по ділу. Дністер виглядав злагодженіше та справедливо забив два голи. Перемога дозволила команді із Заліщиків піднятися на третє місце у турнірній таблиці. А це означає, що цього року Дністер налаштований всерйоз поборотися за чемпіонство. І якщо гравці будуть продовжувати в такому ж дусі, можливо золото чемпіонату і поїде у Заліщики.

Буревісник – Тернопіль 1:4. Питання про переможця гри фактично не виникало. Тернопіль, як кажуть, виніс кременчан у одні ворота. Гостям перемога була надзвичайно потрібна, адже у минулому турі підопічні Івегеша та Назаренка незрозумілим чином зіграли внічию із Поділлям. Відтак, на матч проти Буревісника команда налаштувалася лише перемогти. Так і сталося. Розпочав погром кременецьких футболістів Ігор Козелко. Після пасу від капітана Андрія Кондзьолки, Ігор вирвався на побачення із голкіпером із розстріляв ворота Буревісника. Другий гол забив все той же Козелко, але цього разу зі штрафного. Господарі поля огризнулися наприкінці першого тайму і один м’яч відквитали. Втім, у другому таймі хет-трик оформив Ігор Козелко, а ще одного разу відзначився Богдан Семенець. 4:1 – заслужена перемога Тернополя, який у наступному турі зустрінеться з Галичем.

Поділля – Марспирт 0:3. Цілком прогнозований рахунок. Поділля якимось дивом увійшло до фінальної частини, але всерйоз не розраховує поборотися за медалі. Марспирт у свою чергу, вигравши кубок, хоче зробити "золотий дубль". Всі шанси для цього у "спиртовиків" є, але вони ще не проводили матчів із лідерами. Загалом поїздка у Великі Гаї для Марспирту стала "легкою прогулянкою". У ворота господарів влетіло три голи, які і вирішили долю матчу.

Чортків – Галич 1:1. Єдина нічия у турі відбулася у матчі Чорткова та Галича. Збаразькі футболісти увійшовши до фіналу, відверто здали позиції. За два тури команда набрала лише одне очко. У Чорткова, порівняно із минулим матчем відновилися ключові гравці, які взяли участь у матчі проти Галича. Загалом видовищної гри на стадіоні "Харчовик" не вийшло. Відкрили рахунок футболісти Галича. Один із гравців гостей у штрафному майданчику Чорткова зльоту розстріляв голкіпера. Відновили паритет господарі одразу ж по перерві. Ростислав Ціх після серії рикошетів завдав точного удару.