Про нас
увійти

Президент МФК Миколаїв: "Я бачив, як тернопільські вболівальники підтримують свою команду"

категорія: Футбол | дата: 23 07 2013
Президент МФК Миколаїв:

Президент муніципального футбольного клубу Миколаїв Гурген Оронюк залишився задоволений як самою грою команди на виїзді проти тернопільської Ниви, так і її результатом.

Так, за його словами, ця перемога дісталася "корабелам" хоча й нелегко, однак цілком заслужено.

— Я на всі 100% задоволений як грою, так і її результатом. Видно було, що наші хлопці боролися, максимально викладалися. У першому таймі себе відмінно проявив наш новачок Михайло Сергійчук, впоравшись з поставленими перед ним завданнями. Хотілося б відзначити також вихованця миколаївського футболу, нашого воротаря Валерія Восконяна. І хоча місцями було видно, що йому десь не вистачає досвіду, однак він проявив себе тільки з кращого боку. Я не думаю, що ті два голи, які ми пропустили, на совісті Валерія. У нього все ще тільки починається, — сказав Оронюк.

Також Гурген Оронюк звернувся до вболівальників клубу з проханням підтримувати команду, особливо на домашніх матчах.

— На жаль, я не зміг особисто поїхати в Тернопіль і підтримати команду, тому матч дивився, як і більшість миколаївських уболівальників, по телевізору. Я бачив, як тернопільські вболівальники підтримують свою команду. Упевнений, що миколаївці зможуть перекричати будь-яких фанів будь-яких клубів, — резюмував Оронюк.

За матеріалами Николаевский футбол

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook