Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Деякі дії арбітрів просто незрозумілі"

категорія: Футбол | дата: 20 07 2013 | переглядів: 1492
Ігор Яворський:

На післяматчевій прес-конференції наставник тернопільської Ниви розповів, чому його команді не вдалося виграти у Миколаєва.

— Я вважаю, що матч був надзвичайно цікавим для вболівальників, — традиційно розпочав тренер. — Звичайно, ми розраховували на перемогу, але досить грубі помилки у захисті призвели до того, що ми пропустили три голи. Переламати хід гри було дуже важко, хоча ми і мали нагоди, аби її вирівняти. Будемо робити аналіз та висновки у лінії оборони, адже футболісти такого класу не мають права допускати подібні помилки, які ми сьогодні побачили. Не хочу особливо звертати увагу на суддівство, але в нашій державі, мабуть, так прийнято. Схоже, що Миколаїв виступає спонсором деяких "людей в чорному". Деякі дії арбітрів просто незрозумілі. Це і забитий гол з положення поза грою, а також епізод, коли відверто збивали Григорія Баранця, який при цьому був без м'яча. Ми розчаровані цією грою, надіявшись що зіграємо більш відповідально в обороні. І якщо середина поля і атака певною мірою себе виправдали, то оборона повністю провалила перший тайм.

— Команду вперше показували по телебаченні. Чи це зіграло якусь роль у підготовці до гри?

— Думаю, що футболісти-професіонали мають виходити і грати за будь-яких умов. Звичайно, що певне хвилювання було присутнім, але всеодно гравці мають виконувати установку тренера.

— Чи виправдовують свої надії новачки команди?

— Ті футболісти, які виходять на поле, Шестаков та Загинайлов, повністю виправдовують свою довіру. Грають результативно і корисно для команди. Це хороше підсилення.

— Наскільки не вистачало сьогодні Ігоря Ільківа у центрі оборони?

— В кожної команди є свої проблеми, але це, як кажуть, наша внутрішня "кухня". Думаю, що Ігор Ільків зможе повернутися у гру менш ніж за місяць. У нього була дуже серйозна операція. Зараз він працює по індивідуальному графіку.

— Чи варто очікувати новачків у команді?

— Ми шукаємо сьогоді форварда, але, на жаль, деякі футболісти вимагають чималої зарплати. Є у нас певні футболісти на перегляді і я надіюся, що до завершення трансферного вікна, новачки ще будуть.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook