Про нас
увійти

Олег Федорчук: "Нива заслуговувала на більше"

категорія: Футбол | дата: 20 07 2013 | переглядів: 1081
Олег Федорчук:

Після матчу з тернопільською Нивою, враженнями від гри поділився головний тренер МФК Миколаїв — Олег Федорчук.

— Така гра, яку сьогодні показали команди, повинна подобатися вболівальникам. Вона вийшла результативною, жорсткою. Якщо судити по грі, то перший тайм ми виграли, але другий — повністю провалили. Я думаю, що Нива заслуговувала на більше у цьому матчі. Але скажу відверто, що у першій грі сезону ми програли, але домінували, а сьогодні сталося навпаки. Це футбол — і його потрібно сприймати таким, яким він є.

— Для вас це перше вилучення у тренерській кар'єрі?

— Так, це перше вилучення, яке вийшло доволі курйозним. Арбітр мене перший штовхнув і я йому сказав щоб він заспокоївся, я сяду на лаву. Я зауважив, що тренер Ниви також вибігав і сперечався з арбітром. Я сказав йому слідкувати за обома тренерами і не бігати лише за мною. Але він вилучив мене...

— Які завдання стоять перед командою у цьому сезоні?

— Завдання прості — виступити краще, ніж у минулому році і показувати атакувальний футбол. Водночас завдання це не просте, адже грати для вболівальників непросто. От сьогодні, ми грали для вболівальників. Мені здається, що сьогодні гра сподобалася фанам.

— Можете виділити когось із гравців своєї команди та суперників?

— Зі своєї команди я б виділив молодого воротаря Восконяна, адже для нього це була дебютна гра взагалі у стартовому складі. Також виділю Сергійчука, який сьогодні відзначився двічі. На вашому стадіоні він вже забивав Ниві у складі черкаського Славутича. У складі Ниви я б хотів виділити 10-го номера Шестакова. Його ми боялися перед грою. Але вцілому деякі гравці Ниви зіграли гірше, ніж ми очікували.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook