Нива взяла три очки в Овідіополі

категорія: Футбол | дата: 14 04 2013

Перший офіційний матч тернопільської Ниви у 2013 році завершився перемогою підопічних Ігоря Яворського над Реал Фармом з Южного. В гостях тернополяни забили "фармацевтам" три м'ячі.

Оновлена Нива прибула на Одещину ще за кілька днів до старту поєдинку, щоб мати змогу потренуватися в хороших умовах. Перша гра проти Реал Фарму мала б показати, чи дійсно команда налаштована вийти у Першу лігу.

Зі старту у складі жовто-зелених вийшли одразу семеро новачків. З минулорічного складу залишилися лише воротар Новак, захисники Лазорик та Яневич, а також півзахисник Ігор Швець. Останній вже на старті поєдинку отримав травму і замість нього на поле вийшов останній новачок Ниви у цьому році — Тарас Яворський, який не проходив з командою тренувальних зборів.

Нива захопила ініціативу з перших хвилин матчу і протягом першого тайму неодноразово загрожувала воротам южненської команди. Проте пробити кіпера Реал Фарму до перерви тернополянам все ж не вдалося. Господарі поля з усіх сил тримали облогу протягом всього тайму.

Проте вже після перерви Нива таки домоглася свого. Перший гол у ворота господарів влетів на 58-ій хвилині, коли пенальті реалізував Андрій Кікоть (0:2). А гравець Реал Фарму ще й отримав другу жовту картку за фол у штрафному майданчику та достроково відправився відпочивати.

Ще два м'ячі побували у воротах Кравченка на заключних хвилинах поєдинку. Спочатку прострільну передачу з флангу замкнув Ігор Мельник (0:2). А на 90-ій хвилині в аналогічній ситуації не схибив Тарас Яворський (0:3), встановивши остаточний, а головне справедливий рахунок матчу.

Перемога дозволила тернопільській команді наблизитися до лідера — чернігівської Десни на відстань семи очок, адже чернігівці програли домашню гру Славутичу. Отож, шанси Ниви вийти у Першу лігу з першого місця зросли.

Друга ліга, плей-офф (2-ий тур). Овідіополь, стадіон "Дністер" ім. В. Дукова, 13 квітня

Реал Фарм – Нива 0:3

Голи: Кікоть 58 (пен.), Мельник 88, Яворський 90

Реал Фарм: Кравченко, Андрєєв (Артемов 55), Галезник (Лозовський 77), Лисий, Базан, Ільницький, Продан, Копко (Прокопенко 67), О. Коваленко, Лиховидов (Д. Коваленко 29), Рудий.

Нива: Новак, Романюк, Лазорик (к) (Гребинський 90), Ільків, Яневич, Кікоть, Мельник, Б. Баранець (Білий 85), Г. Баранець, Швець (Яворський 8), Товкацький (Лакуста 89).

Попередження: Лисий, Ільницький, Продан, Прокопенко, Ільків.

Вилучення: Лисий (друга жовта)