Про нас
увійти

Василь Івегеш: "Ми хотіли б для тернопільських вболівальників бути їхніми, а не чужими в рідному місті!"

категорія: Футбол | дата: 12 04 2013 | переглядів: 1104
Василь Івегеш:

ФК Тернопіль — одна з небагатьох професійних команд України, яка працювала весь підготовчий цикл до фінальної частини сезону в "домашніх" умовах. Чи задоволені проведеною роботою? З такого запитання журналісти Номер один почали розмову з головним тренером команди Василем Івегешом.

— Однозначно сказати важко. Ми не мали коштів, щоб виїхати на тренувальний збір, як інші команди, які побували хто у Туреччині, хто у Криму… Починаючи з січня і до сьогодні ФК Тернопіль, зважаючи на погодні умови на теренах Західної України, весь підготовчий цикл провів на снігу. При цьому лише перші календарні ігри покажуть, наскільки ефективною була наша робота, — переконаний коуч.

Якщо дивитися на кадровий потенціал муніципальної команди, то можна говорити, що тренери головну ставку робитимуть на "стару" гвардію.

— Так склалося, що в команді залишилися практично всі наші вихованці. Добавився тільки один воротар Микола Плетенецький з Івано-Франківщини. Загалом великі надії покладаємо на перевірених бійців — Кондзьолку, Дубчака, Атласюка, Клекота, Чорного, Б. Семенця. При цьому сподіваємося, що "вистрелить" хтось із групи футболістів, які минулого року були на підході до основного складу — Тарабалка, Соколовський, Бойчук, Т. Семенець. Підпускатимуться до основи і перспективні 16-18 річні місцеві вихованці, які мають довести, що гідні бути в основній команді, — зауважив Василь Івегеш.

Наставник ФК Тернопіль не бачить великої проблеми в тому, що команда зіграла мало спарингів з командами інших міст: "Кожної середи відбувалися внутрішні спаринги між ФК Тернопіль і нашою студентською командою. Повірте, ці поєдинки носили далеко не товариський характер (травми, кров, зламані носи, вибиті зуби). Кожен хотів показати себе з кращої сторони, щоб отримати шанс потрапити до складну першої команди".

Що ж до завдань на сезон, то, як і кожен тренер, Василь Івегеш хоче, щоб його команда була якомога вище у турнірній таблиці.

— Ми не образимось, якщо дебютний сезон серед професіоналів завершимо на третьому місці. Це я говорю, аналізуючи рівень підготовки. Хіба ми щось таке покажемо і доведемо, що сніг — це Анталія, і  втрутимось у боротьбу Десни, Ниви та Славутича, —  зауважив тренер

І на завершення коуч ФК Тернопіль звернувся до місцевих вболівальників, яким нагадав,  що в Тернополі є дві професійні команди, які представляють одну область і одне  місто: "Ми хотіли б для тернопільських вболівальників бути їхніми, а не чужими в рідному місті!".

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook