Про нас
увійти

Нива – Украгроком. Анонс матчу

категорія: Футбол | дата: 30 09 2011
Нива – Украгроком. Анонс матчу

У 11-му турі на Ниву чекає надважке випробування. Нашим суперником буде сільська команда та щей дебютант професійного футболу. Але це не заважає Украгрокому на рівних грати з лідерами і посідати високе місце у турнірці.

Коли ж буде головний?

Таке питання поставлено не дарма. Вже вкотре нового головного тренера Ниви не можуть призначити. Засідання то відкладають, то скасовують, а результат від цього нульовий. Схоже, Ігор Яворський таки не буде виконувати тренерські обов’язки у тернопільській команді. Можливо, це й краще. Цього року Нива навряд чи вийде у Першу лігу, хоча надія помирає останньою…

В минулому турі нам не пощастило у Стрию. Команда ніби й показала достойний рівень гри, але все одно не показала чогось надзвичайного. Дитячі помилки захисту, що найдивніше Дениса Козенка призвели до прикрої поразки від Скали.

Наш майбутній суперник безумовно приїде у Тернопіль за очками. Не можна стверджувати, що Украгроком буде мати суттєву перевагу, але в чомусь команда з кіровоградщини Ниву переважає. Та бодай у позиції у турнірній таблиці. Що не кажи, а здобути Ниві хоча б нічию буде не просто.

Команда сюрпризів

Перед сезоном ніхто про цю команду фактично не чув. Минулого року ходили слухи, що такий колектив існує і хоче в Другу лігу. Цього року напевне шалена мрія всіх головківчан здійснилася – команда отримала статус професійної. Зазначимо, що Украгроком стрімко увірвався у число професіоналів. Вже у першому матчі від рук, а точніше ніг Украгрокому постраждали хмельничани із Динамо.

Надалі футболісти із Кіровоградщини лише прогресували. Чого варті лише перемоги над Сумами та Енергією. А також нічиї проти Десни та Славутича. Всі ці суперники Украгрокому націлені на першу лігу. У підсумку Украгроком посідає 5 місце і відрив від першої сходинки мінімальний.

Дуже вже цікаво подивитися, як команда із трирічною історією зможе нав’язати боротьбу Ниві, яка вже більше тридцяти років існує. В даній ситуації дивно та в деякій мірі сумно, як команда-вискочка може добиватися успіху. Нашій ж Ниві поки не вдається вибратися з своєрідного "болота". Як бачимо всі обіцянки чиновників – залишаються обіцянками. Цікаво, чи чув сам пан Фірташ, що він ніби то став спонсором Ниви? І якщо це правда, то в чому виявляється його спонсорство?

Прогноз sports.te.ua - 1:2

Представлення суперника - Украгроком (Головківка)

sports.te.ua, фото - karacool.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook