Про нас
увійти

Хоптян: "Головним запропонували Яворського, заступником - Дунця"

категорія: Футбол | дата: 26 09 2011
Хоптян:

Очільник області ще раз поставив перед командою чітку мету - вихід до першої ліги.

- Перш за все треба почати з того, що ми повністю провалили минулий рік, минулий сезон, ми бачимо, що команда, як така, сьогодні, можна сказати, тільки створюється. Створюється команда як гравців, підбір гравців по лініях, так і тренерський штаб.
Останнім я сьогодні не задоволений, тому що завдання яке було поставлене напередодні сезону по укомплектуванню команди було на жаль виконано не сповна.
Зокрема, сьогодні ми побачили провали в захисті. Два центральні захисники... Я не знаю чому вони так провалювалися. Мені незрозуміла сьогодні, якщо відверто, гра воротаря. Якщо говорити про минулі сім ігор, то це була світла полоса у всій команді. Він грав стабільно і впевнено, це надавало впевненості та віри іншим молодим гравцям команди. Сьогодні ми побачили зовсім протилежну гру. Причини будуть розглядати тренери і будемо вирішувати, як нам далі діяти.
Але я хочу сказати, що команда вже є, сьогодні підібрано новий тренерський штаб команди. Він буде професійний, надійний.
Зараз ми в пошуку ще кількох гравців. Ми бачимо, що сьогодні наші земляки, тернополяни, непогано грають в інших клубах. Наше завдання створити умови, повернути їх додому. Але, скажу відверто, що сьогодні проблеми не тільки в цьому. Якщо фінансування сьогодні вирішується і 50% бюджету клубу дав добро допомогти наш земляк, родом з Заліщиків, Фірташ Дмитро Васильович, друга частина - то буде спонсорська допомога аграріїв та бізнесменів нашого краю, і так ми домовились вирішувати нашу фінансову проблему, то сьогодні виникла ще одна проблема - це база команди. Як ви знаєте, цю базу, що була у команди (у В. Гаях) обласна рада забрала під роликовий біатлон і т.п. Є проблема, але ми її вирішимо, ну, скажімо, у найближчі десять днів.
Будемо награвати далі команду, готуватися до другого кола наступного року. Завдання, які стояли - залишаються. Ми їх не змінюємо. Команда формується. Команда буде. Вона вже є, але ще не така, яку б ми хотіли.
Уболівальники хочуть бачити її кращою, ми, керівники області, теж хочемо бачити її кращою.
Хочу сказати, що сьогодні ми вирішили питання (9 млн грн з державного бюджету), щоб завершити повну 100-процентну реконструкцію нашого тернопільського стадіону. Це - нове електронне табло, це - 15 тисяч пластикових крісел, це - повна заміна освітлення та встановлення сучасних бігових доріжок.
А крім того, як ви знаєте, робота продовжується по усій області, зокрема по реконструкціях стадіонів.
От недавно взялися (два тижні тому) побудувати практично новий стадіон в Збаражі до 80-річчя, я хочу сказати, що ми вже одну трибуну за два тижні спорудили і за наступних два тижні буде друга. Вже встановлено освітлення, вже сьогодні робляться бігові доріжки, так що ми сьогодні показуємо, що якщо взятись разом - влада області, районів, бізнес, аграрний бізнес, бізнесмени, люди, - об’єднавши зусилля, можна багато що вирішувати.
Навіть по стадіону, де ми знаходимося бачимо, що тут немає освітлення, друга трибуна - зовсім нічого не зроблено. А команда тут є, непогана команда, але сьогодні ми мали в неї вигравати. Якби, повторю, не три гравці в нашій команді.
- Ви сказали, що сьогодні є вирішення з тренерським складом...
- Ми запропонували сьогодні Ігорю Яворському, нашому земляку, патріоту нашого краю, тернополянину, який грав і у вищій лізі , забивав, всі його знають і поважають посаду головного тренера, його заступником запропонували фахівця, що виводив футбольний клуб Нива у майстри ще з Підгаєць та Бережан, Михайла Дунця
А цих фахівців, що є в клубі на даний момент ніхто не звільняє, далі будемо дивитися.
- Ще раз, будь-ласка, конкретніше про завдання на сезон
- Ми повинні ввійти у першу п’ятірку.
- Тобто воно трошки відкоректоване...
- Ні. У п’ятірку після першого кола (очевидно мається на увазі після осіннього етапу, який зачіпає і перші тури другого кола)
- Зимою буде активний трансферний період?
- Так. Основне завдання - перша ліга. Його ніхто не відміняв.

Джерело: karacool.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook