ФК Тернопіль легко розібрався з Кристалом (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 04 11 2012

У 19-му турі тернопільські муніципали не відчули опору з боку херсонського Кристалу. Ще до перерви воротар гостей тричі діставав м’яч з сітки власних воріт.

Гра у Тернополі була дебютною для американця Деніса Люкенса, який офіційно приступив до обов’язків головного тренера Кристалу. Втім, дебют іноземному тренеру зіпсували господарі поля, які протягом гри створили безліч гольових моментів, чотири з яких реалізували.

У грі проти Кристалу не могли допомогти Тернополю Василь Чорний та Степан Клекот, які були дискваліфіковані. Місця відсутніх зайняли відповідно Сергій Куріцький та Михайло Трофімчук.

Тернопіль вже зі стартових хвилин почав активно пресингувати херсонську команду. Гості зайняли місце в обороні та успішно відбивалися аж до 13 хвилини, коли прогавили ривок Семенця, який без проблем обіграв голкіпера (1:0). Вдруге Кристал капітулював у середині першого тайму. Знову ж таки захист гостей не впорався з Ігорем Козелком, який вийшов сам-на-сам та майстерно переграв голкіпера (0:2).

Пропустивши два доволі швидких голи, Кристал спробував організувати щось біля воріт ФК Тернопіль. Але нападники гостей весь час перебували на "голодному пайку". В той же час напад жовто-синіх діяв бездоганно. Наприкінці матчу розігрався Сергій Полянчук. Втративши два моменти на взяття воріт, він з третьої спроби таки влучив у ціль. Оборона Кристалу не встигла вийти для створення штучного офсайду і Полянчук з гострого кута розстріляв ворота (0:3).

Не збавили оборотів підопічні Івегеша і після перерви. Щоправда, моменти тепер почали виникати і біля володінь Данковича. В одному із епізодів майстерність підвела Валерія Гайдаржі. Опинившись у лічених метрах від воріт, гравець Кристалу почав "вигадувати велосипед" і замість прямого удару, почав перекидати воротаря. Така спроба увінчалася невдачею. А вже за мить герой матчу Полянчук у відповідь покарав Кристал і оформив дубль (0:4).

Зробивши гру, футболісти Тернополя дещо віддали ініціативу суперникам. Наставник господарів почав випускати на поле молодь. Своїм шансом херсонці скористалися лише одного разу. Перший гол у сезоні пропустив другий воротар Тернополя Іван Мельник, який замінив у другому таймі Данковича. Двічі Мельник відбивав удари суперника, але з третім пострілом від Артема Сітало і він не впорався (4:1).

ФК Тернопіль вже вдруге у чемпіонаті переграв херсонський Кристал. По завершенні гри футболісти господарів подякували своєму фан-клубу, який тільки вперше у сезоні зібрався підтримати свою команду.