Тернопільська Нива розгромила Збруч

категорія: Футбол | дата: 15 07 2012

14 липня, тернопільська футбольна команда Нива провела останній контрольний поєдинок перед стартом чемпіонату України серед команд другої ліги, повідомляє кореспондент Номер один.

У Микулинцях наші земляки з рахунком (4:0) розгромили діючого чемпіона Хмельницької області — Збруч з Волочиська. Що це був доволі серйозний суперник говорить той факт, що в складі волочиської команди виступає багато колишніх гравців хмельницького Поділля,  а також те, що нещодавно Збруч у контрольному поєдинку переміг (2:1) команду другої ліги — хмельницьке Динамо.

Сам матч, як розповів головний тренер Ниви Ігор Яворський проходив за повної переваги футболістів тернопільського клубу.

— Оскільки в попередні днів відбувалися інтенсивні дворазові тренування, тому було прийнято рішення зіграти зі Збручем у кожному таймі різними складами. І якщо у першому таймі, фактично основа Ниви зуміла лише одного разу відзначитися — ворота суперника ударом головою після стандартного положення вразив захисник Микола Лазорик, то по перерві Нива грала умовно резервістами, які відзначилися трьома забитими голами (хет-трик на рахунку Кушки), — розповів Ігор Петрович.

За словами коуча, в даному поєдинку йому сподобалася організація гри і дисципліна футболістів на полі, водночас бажає бути кращою взаємопідстраховка та дії футболістів групи атаки. "Є над чим працювати!", — резюмував тренер.

У подальших планах команди власне цілеспрямована підготовка до виїзного поєдинку проти херсонського Кристалу, який відбудеться 21 липня. Кожен день розписаний: 15 липня (неділя) — вихідний,16-17 липня — дворазові тренування, 18-19 липня — одноразові тренування, 19 липня (18.00) — зустріч з вболівальниками, 20 липня о 5 годині ранку виїзд Ниви на Херсон.