Про нас
увійти

Нива заперечує борги, а ФК Тернопіль досі не перерахував гроші до ПФЛ — Бальчос

категорія: Футбол | дата: 11 07 2012
Нива заперечує борги, а ФК Тернопіль досі не перерахував гроші до ПФЛ — Бальчос

Президент ПФЛ Мілетій Бальчос дав інтерв’ю напередодні відновлення змагань у Другій лізі. Найбільш проблемною є група А, де виступають Нива та ФК Тернопіль. Претензії є і до наших команд.

— На даний момент можна на 100% заявити про те, що ФК Прикарпаття не отримав атестат на участь у змаганнях професіональних клубів і цей клуб не зможе стартувати в групі А 2-ї ліги, — розповів уродженець Тернопільщини Мілетій Бальчос. — Незважаючи на те, що 60% акцій клубу не настільки давно придбали два Ігорі-бізнесмени — Коломойський і його партнер Ігор Петрович Палиця, на життєдіяльність клубу вони не витратили ні копійки, хоча при цьому висловлювали величезне бажання володіти 12 га земельної ділянки, нібито на благо клубної інфраструктури.

На самому початку спілкування з пресою Мілетій Бальчос згадав про те, що чи не вперше за 3 дні до старту чемпіонату 2-ї ліги одна з груп не має остаточного розкладу календаря і складу учасників. Тобто проект календаря є, в ньому враховані багато нюансів, якось домашні матчі команд в дні професійних свят — металурга, шахтаря, а також той факт, що обидві тернопільські команди попросили не задіяти їх Центральний стадіон у перших двох турах в якості домашньої арени у зв'язку з проведенням на ній міських заходів. Але уявіть собі, та ж Нива Тернопіль досі заперечує наявність боргу перед футболістами, які вже й не виступають за цю команду, але рішення ДК ПФЛ на користь гравців адміністрація тернопільського клубу принципово ігнорує, не перераховуючи кошти в казну ПФЛ у вигляді штрафу, і одночасно не розраховуючись по зарплаті і преміальних.

Другим клубом, який в цю хвилину вирішує питання свого, ні багато, ні мало, існування, є вже за традицією, ФК Львів. Сьогодні, до 18.00 президент клубу Ярослав Антонович Грисьо пообіцяв визначитися з остаточним участю у другій лізі групи А. Залишається сподіватися на позитивні новини із Західної України.

Нарешті, частина клубів не перерахувала заявочні та членські внески до ПФЛ за участь в змаганнях в сезоні 2012/13 рр.. Це стосується клубів СКА (Одеса), ФК Тернопіль, Бастіон, Жемчужина та інші. Президент ПФЛ попередив, що останньою датою для зарахування коштів від вищеназваних клубів буде 13 липня (п'ятниця). Наявність гарантійних листів від клубів із зобов'язанням перерахувати внески в певні терміни буде також братися до уваги. Але при цьому адміністрація Ліги не має наміру йти на поводу у постійних боржників та несприятливих клубів і готова в екстреному порядку переглянути як склад учасників Другої ліги, так і календар турніру за добу до старту чемпіонату.

Відповідаючи на випади деяких футбольних босів в розрізі того, що ПФЛ не допомагає у вирішенні основних питань існування клубів Бальчос нагадав про головне:

— ПФЛ та її президент займаються організацією та проведенням змагань під егідою ліги. Ми не зобов'язані і не в змозі вирішувати фінансові проблеми багатьох клубів, особливо у Другій лізі. Ми і так за останні два роки що перебуваємо на чолі управління ПФЛ займаємося не властивими функціями — зустрічами з регіональними бізнес-елітами, губернаторами областей і мерами міст з метою умовити взяти під опіку будь клуб регіону або в крайньому випадку, врятувати від зникнення з футбольної карти України.

Джерело: Динамоманія

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook