Флорболісти ЗОШ № 24 - п’яті на Ternopil Winter Cup серед юніорів (+ ФОТО)

категорія: Флорбол | дата: 16 12 2011

Тернопіль у рамках другого туру Вищої ліги серед юніорів представляла команда ЗОШ № 24, яка посіла підсумкове п’яте місце.

Дев'ять команд-учасниць юніорського чемпіонату, поділили на дві групи. У першій було 5 команд, а у другій - 4. Флорболісти ЗОШ № 24 потрапили у групу Б, де зіграли з калуським Freedom, дрогобицьким Salters та Фавором із Нетішина. Поєдинки групового етапу відбувалися у спортивному залі школи № 26, а вирішальні баталій згодом перемістилися на арену "ФОК".

Груповий етап чемпіонату тернопільські спортсмени завершили на останньому місці, набравши всього лише одне очко. Спершу ЗОШ № 24 розписали нічию із Фавором - 2:2, а згодом з рахунком 4:1 та 6:1 програли відповідно командам з Дрогобича та Калуша. Але попри не зовсім вдалий результат, тернополяни пробилися до 1/4 фіналу, де поступилися команді Скіф-2 із Нового Роздолу - 9:4.

У підсумку ЗОШ № 24 розіграли з червоноградським Шахтарем 5-6 місце. Завдяки вдалій грі, тернопільські флорболісти перемогли 6:0 та посіли підсумкове 5 місце на турнірі. Переможцем тут стала львівська команда Гладіатори, яка у фіналі здолала Київ+YMCA з рахунком 4:2.