Тернопільські флорболісти перемогли у турнірі на Черкащині (+ ФОТО)

категорія: Флорбол | дата: 28 03 2013

На Черкащині відбувся перший флорбольний турнір. Місто Сміла мало за честь розпочати  історію українського флорболу. Саме там 24 березня відбувся турнір "Відкритий кубок міста Сміла з флорболу – 2013", організатором якого став черкаський обласний осередок  всеукраїнської федерації флорболу.

Тріумфатором турніру стала команда Стимул-ТНВК №17 з Тернополя, яка на досвіді  переграла своїх суперників та показала результативний флорбол. У  груповому  раунді  підопічні Володимира Смолки переграли місцеву команду Спортліга з рахунком (11:2) та  команду Арсенал з рахунком (11:1). У боротьбі за фінальну путівку між Арсеналом та  Спортлігою, сильнішими виявились останні (6:2).

У фіналі, команді Юрія Смолки, не вдалось скласти гідного опору більш досвідченішим  спортсменам. Перший період завершився з рахунком (3:0), відзначився Гичка Дмитро та двічі Копанський Ростислав. У другому періоді глядачі побачили теж три м’ячі: забивали  Олег Пирза, Андрій Татарин та один автогол. Третій період вийшов найбільш  результативним. Довший час рахунок був рівним (1:1), відзначились Андрій Татарин (Стимул-ТНВК  №17) та Саша Гончаренко (Спортліга). Але коли в бій стала основна  п’ятірка тернополян, то рахунок знову став двозначним. Ще раз засмутив смілян юне обдарування  тернопільського флорболу — Андрій Татарин та двічі відзначився  Копанський  Ростислав, оформивши собі титул кращого бомбардира турніру. За  весь турнір йому вдалось  засмутити суперника 16 разів. Фінальний свисток зафіксував перемогу команди Стимул-ТНВК  №17 з рахунком (10:1).

Кращі бомбардири турніру: Ростислав Копанський (16 голів), Дмитро Гичка (6 голів), Андрій Татарин (5 голів).

Близько 40 чоловік стали свідками початку історії черкаського флорболу. Переможці  отримали кубок та медалі від голови черкаського обласного осередку всеукраїнської  федерації флорболу Юрія Смолки. Свято було завершене на мажорній ноті, налагодженні  стосунків та  дружньою фотосесією.

— Нам  вдалось перемогти та мене радує навіть не сама перемога  в турнірі, а гра, яку показали мої хлопці. Друга п’ятірка зіграла досить впевнено. Хлопці показали хорошу фізичну форму перед квітневими баталіями, які чекають нас на  "Кубку ВЕСНИ – 2013". Ми  чудово провели час, відвідали пам’ятні місця Смілої, а також були на екскурсії у Черкасах. Поїздка вдалась на 100%. — ділиться враженнями тренер команди Стимул-ТНВК  №17  Володимир Смолка.