БК Тернопіль зазнав поразки від алчевської Коксохім-Сталі (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Баскетбол | дата: 11 03 2012

Коксохім-Сталь вже вчетверте у цьому сезоні баскетбольної Вищої ліги засмутила тернополян. Після двох впевнених перемог у Алчевську — суперники здолали команду з економічного університету і на виїзді.

Баскетбол. Вища ліга (чоловіки), 12-ий тур.

10 березня. Тернопіль - Коксохім-Сталь (Алчевськ) 74:86 (22:23, 16:21, 23:24, 13:18)

Кращі у Тернополя: Антон Козлов (16 очок), Сергій Телешко (11 підбирань), Микита Ланге (3 результативні передачі).

Кращі у Тернополя: Сергій Телешко (23 очки), Микита Ланге (8 підбирань), Микита Ланге (3 результативні передачі).

12-ий тур Вищої ліги з баскетболу знову не приніс бажаного результату баскетбольному клубу Тернопіль. Хоча тернополяни боролися до останнього, але здобути першу перемогу у сезоні вкотре не вдалося. Після двох поразок від алчевської команди програшна серія Тернополя продовжилася до 24-х матчів поспіль.

У першій грі команди діяли практично на рівних. БК Тернопіль не дозволив суперникам піти у відрив (22:23). Але вже у наступній десятихвилинці баскетболісти з Алчевська таки зуміли "перекидати" господарів і на велику перерву команди вирушили за 6-ти очкової переваги гостей (38:44). Запекла боротьба спостерігалася вже по перерві. Знову ж таки алчевцям вдалося виграти лише із різницею у одне очко (23:24). Фінальну та переможну крапку наші суперники поставили у заключній чверті, довівши гру до загальної перемоги (74:86). Для Тернополя такий результат можна вважати цілком прийнятним, згадавши про поразку від "сталеварів" у першому колі з розгромом (119:81). До речі, цей результат поки є рекордним у цьогорічній Вищій лізі.

Наступна гра теж пройшла у рівній боротьбі, але не дозволила господарям паркету здобути для себе позитивний результат. Активні дії тернополян Сергія Телешка та Микити Ланге не дозволили Коксохім-Сталі почуватися відвертими фаворитами гри. У деяких епізодах гри наша команда наближалася до гостей на відстань трьох очок (23:26). А на перерву колективи вирушили за переваги алчевців вже у 9 очок (30:39).

Вирішальними у другій грі були останні хвилини гри, коли команда гостей почала використовувати помилки Тернополя. За 30 секунд до завершення поєдинку баскетболісти Коксохім-Сталі двічі вдало виконали кидки з-за дуги. Емоційно на кожну помилку зі сторони Тернополя реагував наставник нашої команди Ігор Білоус, який був не задоволений діями окремих виконавців. Врешті, фінальна сирена зафіксувала другу перемогу алчевського клубу (61:77).

У 13-му турі Вищої ліги з баскетболу Тернопіль на виїзді протистоятиме рівненському Пульсару. Матчі пройдуть 17-18 березня.