Цього разу нашу команду "на коліна" поставили баскетболісти кременчуцького Кременя, які двічі здолали Тернопіль на власному паркеті.

3 березня. Кремінь (Кременчук) - Тернопіль 109:75 (27:20, 20:22, 33:19, 29:14)

Кращі у Тернополя: Сергій Телешко (18 очок), Сергій Телешко (13 підбирань), Антон Козлов (2 результативні передачі).

4 березня. Кремінь (Кременчук) - Тернопіль 108:89 (35:12, 23:28, 28:23, 22:26)

Кращі у Тернополя: Сергій Телешко (32 очок), Микита Ланге (8 підбирань), Віталій Жорняк (6 результативних передач).

Як не дивно це звучить, але матчі у Кременчуці для баскетбольного клубу Тернопіль можна вважати більш ніж вдалими. Команда чи не вперше у сезоні виграла одразу три чверті у двох поєдинках, проте до здобуття першої перемоги не вистачило набраних очок.

У першій грі долю протистояння вирішили третя та четверта чверті, які завершилися переконливими перемогами Кременя. Хоча до великої перерви команди йшли практично на рівних (47:42). Схоже, що тернополяни віддали занадто багато сил у перші двадцять хвилин гри і "заряду батареї" не вистачило на аналогічний період після перерви. Третю чверть баскетболісти з Полтавщини виграли із рахунком (33:19), а останню — (29:14).

Явний прогрес у грі Тернополя не численні кременчуцькі глядачі могли спостерігати наступного дня. Провальною для підопічних Ігоря Білоуса була лише перша чверть, яку гості програли із різницею у 23 очки. Але саме цей факт у згодом і вирішив долю переможця гри. Друга та третя чверті завершилися із однаковим рахунком (23:28). Спочатку так перемогли баскетболісти Тернополя, а у третій чверті з таким же рахунком тріумфували господарі паркету. Четверта чверть, як не дивно, знову підкорилася тернополянам, але відігратися не допомогла.

У 12-му турі Вищої ліги з баскетболу Тернопіль на власному паркеті поміряється силами із алчевською Коксохім-Сталлю. Матчі відбудуться 10-11 березня у спортзалі ТНЕУ.