Тернопільські баскетболісти привезли дві поразки з Севастополя

категорія: Баскетбол | дата: 16 12 2011

10-11 грудня Тернопіль двічі поступився севастопольському Муссону - 117:73 та 95:47

День перший

Муссон - Тернопіль 117: 73 (30:24, 22:19, 27:20, 38:10)

Кращі у Тернополя: Артем Дяченко (21 очко), Сергій Телешко (7 підбирань), Сергій Мроцик (2 результативні передачі).

До Криму наші хлопці вирушили у статусі аутсайдера та команди, яка ще у поточному сезоні не вигравала. Місцевий Муссон - це команда, яка бореться за перемогу у Вищій лізі, а тому фаворитами гри були саме господарі. Хоча й у перший день тернополяни добряче попсували нерви третій команді ліги. На перерву команди вирушили лише за дев'ятиочкової переваги Муссона. Вирішальними у грі були дві заключні чверті у яких Тернопіль відверто віддав ініціативу супернику та у підсумку програв.

День другий

Муссон - Тернопіль 95:47 (24:7, 19:12, 33:11, 19:17)

Кращі у Тернополя: Артем Дяченко (11 очко), Сергій Телешко (7 підбирань), Артем Дяченко (3 результативні передачі).

Наступного дня тернополянам не вдалося скласти достойну конкуренцію севастопольцям. Підопічні Ігоря Білоуса програли Муссону за всіма статтями і лише в останній чверті були близькими, щоб наздогнати господарів паркету. Ця поразка для Тернополя стала вже чотирнадцятою поспіль у поточному розіграші Вищої ліги. Схоже, що цього року відсвяткувати бодай одну перемогу знову не вдасться.