Баскетбольний клуб Тернопіль двічі програв рівненському Пульсару (+ ФОТО)

категорія: Баскетбол | дата: 23 11 2011

У десяти зіграних поєдинках, БК Тернопіль здобув стільки ж поразок. 19-20 листопада тернополяни на своєму паркеті зустрічалися із рівненським Пульсаром. У першій грі підопічні Ігоря Білоуса діяли доволі непогано, а от друга гра не вдалася.

День перший

Тернопіль - Пульсар 71:95 (8:29, 20:16, 17:26, 26:24)

Кращі у Тернополя: Сергій Телешко (21 очко), Сергій Телешко (7 підборів), Артем Дяченко (5 результативних передач).

У першій грі п’ятого туру Вищої ліги наша команда продемонструвала доволі хороший баскетбол та навіть виграла дві чверті. Втім, цього було не достатньо аби зламати опір Пульсара. Наші суперники цього року стартували не надто вдало і перебувають у середині турнірної таблиці. Проте у Тернополі, наші географічні сусіди показали рівно стільки, скільки було достатньо для перемоги.

Вже вкотре БК Тернопіль провалює стартову чверть поєдинку. Гра проти Пульсара винятком не стала. Стартовий ривок рівненських баскетболістів 0:9, згодом перетворився й у перемогу 8:29. Головний тренер Тернополя Ігор Білоус, як і його колега з Рівного Михайло Переверзій, постійно знаходилися на ногах. Як не дивно, шальки терезів у другій чверті схилилися на нашу користь - 20:16. У складі Тернополя слід виділити Антона Ніфонтова та Сергія Телешка. Останній є лідером команди у цьому сезоні.

Третю чверть знову виграли гості - 17:26. Наші баскетболісти старалися виправити ситуацію завдяки кидкам з-за дуги у виконанні Ляшенка, але марно. У заключній, четвертій чверті тернополянам все ж вдалося перемогти із різницею в два очки - 26:24, проте втрачені балі на початку гри все таки принесли перевагу Пульсару. У складі гостей найбільшу кількість очок (18) набрав нападник Сергій Мякінін.

День другий

Тернопіль - Пульсар 51:106 (4:25, 15:25, 19:21, 13:35)

Кращі у Тернополя: Микита Ланге (20 очок), Сергій Телешко (9 підборів), Артем Дяченко (9 результативних передач).

Друга гра у Тернополі для наших земляків склалася не надто вдало. Цього разу підопічним Ігоря Білоуса не вдалося виграти бодай однієї чверті. Безпорадністю Тернополя сповна скористалися рівняни, які перемогли із різницею в +55 очок.

Поєдинок проходив за "фірмовим" сценарієм БК Тернополя. Першу чверть наші хлопці повністю віддали суперникам - 4:25. У другій та третій чвертях гра була рівною - 15:25;19:21. А от останній період гри знову повністю виграли гравці Пульсара. У підсумку, Тернопіль зазнав чергового розгрому та лише закріпився на останній сходинці Вищої ліги.