Про нас
увійти

БК Тернопіль приймає БК Кремінь

категорія: Баскетбол | дата: 29 10 2011
БК Тернопіль приймає БК Кремінь

29-30 жовтня  тернопільські баскетболісти  на своєму майданчику приймають БК Кремінь з Кременчука.

БК Тернопіль продовжує втрачати очки в поточному чемпіонаті. В минулому турі на своєму майданчику наші баскетболісти двічі з розгромним рахунком поступились Волиньбаскету. Ця поразка була цілком прогнозована, так як луцький клуб укомплектований досвідченими виконавцями. Саме Волиньбаскет та ще декілька клубів називають фаворитам даного чемпіонату.

БК Кремень цього сезону значно послабився. В його складі серед досвідчених гравців залишились лише Олександр Овчаренко, Денис Хоружий, Вадим Дьогтєв та Олексій Полторацький, який в минулому чемпіонаті захищав кольори БК Говерли, решта гравців складає молодь. В минулому турі баскетболісти поступились запорізькому Авіастару (68:92, 79:93).  Як заявив головний тренер БК Кремень, його підопічні програли через те, що не пішла гра у  лідерів команди.

Гравцям БК Тернопіль потрібно забути минулі невдачі і грати тільки на перемогу. Суперник зараз знаходиться не в найкращій кондиції, та ще й тернопільський вболівальник забув коли останній раз перемагали підопічні Ігоря Білоуса.

Перший матч між БК Тернопіль та БК Кремінь відбудеться у спортивному залі ТНЕУ 29 жовтня о 17.00

Другий матч відбудеться в неділю, 30 жовтня о 12.00

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook