БК Тернопіль двічі розгромно поступився Волиньбаскету

категорія: Баскетбол | дата: 28 10 2011

Матчі між Тернополем та Волиньбаскетом відбувалися у нашому місті протягом двох днів – 22-23 жовтня у спортивному залі ТНЕУ. Втім, радості тернопільським вболівальникам матчі не принесли.

День перший

Тернопіль – Волиньбаскет 49:93 (9:28, 16:26, 11:23, 13:16)

Кращі у Тернополя: Сергій Телешко (13 очок), Микита Ланге (6 підборів), Антон Ніфонтов (3 результативні передачі).

Вже з перших хвилин поєдинку стало зрозуміло, що жодних шансів у господарів не буде. Волиняни впевнено контролювали м’яч та діяли під кільцем і як наслідок вже у першій чверті гості відірвалися у рахунку аж на 19 очок. Такий розрив був критичним для Тернополя. Наші баскетболісти не могли на рівних конкурувати більш сильнішим гравцям луцької команди. У другій чверті тернополянам дещо вдалося покращити свій результат, але загальний рахунок лише збільшувався на користь суперників. Те ж саме сталося й у третій та останній, четвертій чверті. У підсумку впевнену перемогу здобули призери минулорічного чемпіонату та кубка України.

День другий

Тернопіль – Волиньбаскет 48:96 (9:22, 12:25, 9:27, 18:22)

Кращі у Тернополя: Микита Ланге (14 очок), Сергій Телешко (5 підборів), Артем Дяченко (5 результативні передачі).

Друга гра у Тернополі практично копіювала першу. Події на майданчику розгорталися абсолютно аналогічно до тих, які були днем раніше. Знову ж таки Волиньбаскет приголомшив тернополян у першій чверті та збільшим свою перевагу у наступних партіях. Загалом БК Тернопіль не виграв жодної чверті в двох поєдинках. Два матчі проти луцької команди ще раз довели, що наразі наші баскетболісти не можуть на рівних змагатися із сильними командами і, схоже, цього року ми знову будемо серед аутсайдерів.

Наступні матчі БК Тернопіль знову проведе вдома. 29-30 жовтня наша команда змагатиметься проти БК Кременя із міста Кременчук. Матчі пройдуть у спортивному залі ТНЕУ.