Про нас
увійти

Дмитро Третьяк: "У сезон входимо з боргами"

категорія: Баскетбол | дата: 23 01 2013
Дмитро Третьяк:

Головний тренер БК Універ прокоментував виїздні матчі проти вінницьких Блискавок.

— Суперник зі старту поєдинку запропонував нам швидкий баскетбол, — розпочав розмову Дмитро Третьяк. — Команда досвідчена, демонструвала хорошу результативність. Тому першу чверть ми провалили. Нашим молодим дівчатам довелося підлаштовуватися під опонентів, долати свій мандраж. Після перерви гра давалася легше, спершу зіграли внічию, а в заключній чверті поступилися лише трьома очками. У другому матчі ми вже були готові і знали, чого очікувати від Блискавок. Дівчата не боялися суперника, а тому нам навіть вдалося виграти другу п'ятнадцятихвилинку. Перед останньою чвертю, стартова п'ятірка нашої команди набрала по 4 фоли. Мені довелося випускати молодь.

Найрезультативнішою баскетболісткою Універу у другому матчі проти Блискавок стала Христина Бойко, яка набрала 24 очки.

— Христина дійсно нам дуже допомогла, була активною та заробляла очки, — розповідає тренер. — У Вінниці, через травму, не могла грати наш захисник Аліна Пересада. Хоча з нами вона їздила і під час матчів перебувала на лаві запасних, це також досвід. Загалом результатами я задоволений, незважаючи на такі великі рахунки. Зараз нам важливо підготувати молодь, набратися досвіду, адже дівчата ще не зовсім готові виступати на такому рівні. Вінницька команда ставить перед собою серйозні завдання, команда має стабільне фінансування. Тому, відповідно, маємо такий результат.

За словами Дмитра Третьяка, щоб поїхати на виїздний матч, йому довелося "залізти" у борги. Проблеми з фінансуванням БК Універ ще досі залишаються відкритими.

— Покращень з фінансами немає — у сезон входими з боргами. Університет не виділяє нам коштів. Мені доводиться самостійно знаходити гроші у різних структурах, але баскетбол нікому не потрібен у нашому місті. Гроші обіцяють, але це всього лиш обіцянки. Надіємося, що домашній тур проти львівської Політехніки ми ще зіграємо, а як буде далі...невідомо. Якщо покращень не буде, то йде мова про зняття команди із чемпіонату, — підсумував тренер.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook