БК Універ полоскотав нерви лідеру Першої ліги

категорія: Баскетбол | дата: 23 01 2013

Підопічні Дмитра Третьяка у 4-му турі Першої ліги (група А) провели важкі поєдинки у Вінниці, де зустрічалися із місцевими Блискавками.

Лідери чемпіонату вже зі стартових хвилин першого матчу показали тернопільській молоді, що легких ігор не буде. Забезпечивши собі хороший гандикап до перерви, вінничанки, після великої перерви, дозволили Універу перехопити ініціативу. Перша гра завершилася перемогою Блискавок з рахунком (68:31).

Наступного дня обидві команди видали дуже результативну гру, що у жіночому баскетболі трапляється не так часто. Знову ж таки господарки паркету домінували у першій чверті. Але у другому періоді гри тернополянки домоглися свого і здобули вольову перемогу. На жаль, останні чверті знову були за Блискавками. (88:50) — більш досвідчена команда з Вінниці вдруге обігрує тернопільський Універ.

Після четвертого туру підопічні Дмитра Третьяка посідають 4-е місце у своїй групі А.

Наступні матчі БК Універ проведе у Тернополі 9-10 лютого. Суперником буде Політехніка зі Львова.

Жіноча Перша ліга. Вінниця, 19-20 січня (4-ий тур)

Блискавки – Універ 68:31 (31:8, 18:7, 10:10, 9:6)

Блискавки – Універ 88:50 (26:13, 20:24, 15:11, 27:2)