Про нас
увійти

Андрій Возняк: "Налаштовую себе на високий результат!"

категорія: Зимові види | дата: 12 01 2012
Андрій Возняк:

У напруженій боротьбі чоловіча збірна України здобула друге місце на п'ятому етапі кубку IBU у французькому  От-Мар'єн. Перший етап у цій естафеті біг Андрій Возняк.

- Андрію, по-перше, ми щиро вітаємо вас із призовим місцем і з тим подарунком, який ви зробили собі та всім вболівальникам.  Сьогодні ви бігли на першому етапі. Чи не було ніяких хвилювань?

- Дякую за привітання. Мені також приємно, що ми з хлопцями змогли зробити собі такий маленький подарунок. Я вже не перший раз бігаю перший етап, але скажу чесно, що сьогодні це було не легко. Я трошки хвилювався, хотілося, щоб все вийшло, щоб не підвести команду.

- На жаль, вболівальники могли слідкувати за гонкою лише в текстових трансляціях. Які умови в От-Мар’єн, яка траса та погода?

- Умови хороші, траса також супер. Коли я тільки стартував, то було ще трохи холодно, а через це були вагання при виборі лиж. Траса тут прокладена на підніжжі гори так, що сонце жодного разу не потрапило на трасу за цілий день, і під час старту.  А в цілому, було дуже непогано, на горизонті світило сонечко, а на стрільбищі мороз -12.

- Як ви можете оцінити свій сьогоднішній виступ в цілому?

- Чесно кажучи, сьогодні мені біглося важкувато, але гадаю, що до наступних стартів пройду акліматизацію, і сподіваюся, що в наступних гонках бігти вже буде легше.

- Чи стежили ви за тим, як бігли наші хлопці і коли вже зрозуміли, що точно сьогодні підніметесь на п’єдестал пошани?

- Так, я стежив за тим, як вони бігли свої етапи і був до кінця естафетної гонки. Після свого етапу я побіг до кабінки, щоб швидше перевдягтись і зігрітися. І одразу ж після цього відправився повболівати та підтримати нашу команду. Найголовніше чого мені хотілося, поки я дивився гонку, щоб мої друзі не втратили те, що ми мали на той момент і змогли зберегти 3 місце.

- Після фінішу російському біатлоністу Дмитру Ярошенко стало погано, головною причиною чого назвали те, що він не встиг адаптуватися. Як особисто вам, легко чи важко дається така адаптація, та і взагалі, гонки на високогір’ї?

- Гонка на такій висоті дається дуже важко у будь-якому випадку. І не має значення на скільки ти готовий, тому що тут завжди не вистачає кисню і важко дихати. Але під час сьогоднішньої гонки це не відчувалося так сильно. Сподіваюсь, що і на наступних все буде нормально. Взагалі, в горах я адаптуюся швидко, тільки дуже важко перші дні.

- Після призового місця, який настрій у вас на наступні гонки?

- У наступних гонках я готуюся показати той результат, який зможу, пробігти на стільки, на скільки я готовий. Вище голови стрибнути навряд чи вдасться, але при всьому цьому, налаштовую себе на високий результат!

Джерело: Федерація біатлону України

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook