На турнір з хокею Ternopil Hockey Classic вже зареєстрували 15 команд
![На турнір з хокею Ternopil Hockey Classic вже зареєстрували 15 команд](http://sports.te.ua/upload/news/f1ae270ca36e41e8a5ce3b95f86233f650fe5ff99b895.jpg)
26-27 січня у Тернополі відбудеться унікальний в України хокейний турнір на головній перлині міста — ставі.
Спеціально до змагань на льоду розчистили 5 майданчиків на яких будуть проводитися хокейні матчі. Команди гратимуть за спеціальними правилами, без воротарів та силових прийомів.
Станом на 22 січня заявку на участь у Ternopil Hockey Classic подали вже 15 команд: Подоляни-1(Тернопіль), Подоляни-2 (Тернопіль), Подоляни-3 (Тернопіль), Автолідер (Підволочиськ), Галицькі Ведмеді (Тернопіль), Броди (Броди), Дрогобицькі птахи (Дрогобич), Граніт (Тиврів), Патріот (Тернопіль), Ледокол (Київ), Шершні (Тернопіль), Сніговик (Козлів), Збаразькі вовки (Збараж), Львівські батяри (Львів), Одеса (Одеса).
sports.te.ua