Про нас
увійти | реєстрація

Визначились найкращі плавці серед студентів технічного університету

категорія: Водні види | дата: 23 04 2014 | переглядів: 704
Визначились найкращі плавці серед студентів технічного університету

Відбулись змагання з плавання серед факультетів в залік Студентської  спартакіади Тернопільського Національного технічного університету імені І.Пулюя. Проходив захід у спортивному комплексі "Політехнік". Випробувати свої сили у цьому виді спорту виявили бажання 63 представники з семи факультетів вузу, повідомили  в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Студенти змагались на таких дистанціях: 50 м вільний стиль — чоловіки та жінки, 50 м брас — чоловіки та жінки, 50 м на спині — чоловіки та жінки, 50 м — на спині, чоловіки та жінки, 50 м батерфляй — чоловіки, а також в естафетному плаванні 4х50 м вільним стилем.

У командному заліку перше місце здобув факультет комп’ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії (647 очок). Друге місце посів факультет комп’ютерних технологій (527 очок). Третє місце виборов факультет машинобудування і харчових технологій (487 очок). Щодо подальших результатів турнірної таблиці, то  4-те місце — у факультету контрольно-вимірювальних та радіокомп’ютерних систем (485 очок), 5-те — у факультету управління та бізнесу у виробництві (408 очок), 6-те — завоював електромеханічний факультет (309 очок), 7-ме місце у студентів механіко-технологічного факультету (230 очок).

Щодо особистих результатів, то у плаванні на дистанції 50 м вільним стилем серед жінок перше місце виборола Оксана Попадюк (КБ-31), друге місце завоювала Наталя Роздобудько (БМ-11), третє місце посіла Ірина Трачук (БО-11), серед чоловіків на цій дистанції переміг Анатолій Куземко (СІ-11), друге місце у Андрія Савицького (КТ-21), третє — виборов Богдан Воронцов- (ПМ-51).

На дистанції 50 м брасом серед жінок перемогла Оксана Попадюк (КБ-31), на цій дистанції серед чоловіків перемогу виборов Максим Мельник (СІ-21), друге місце завоював Тарас Дживак (БІ-51),третє місце посів Віталій Верещук (СІ-41).

У плаванні на дистанції 50 м на спині серед жінок перемогла Марія Шершень (МІ-11), а серед чоловіків переміг Віталій Шпилик (СП-11), друге місце посів Андрій Антонюк (СІ-41), третє місце завоював Анатолій Куземко (СІ-11).

У плаванні батерфляєм на дистанції 50 м перемогу здобув Дмитро Кінаш (ХО-31), на другому місці Андрій Савіцький (КТ-21), на третьому — Максим Мельник (СІ-21).

В естафетному плаванні переможцями стала команда факультету комп’ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії у складі Віталія Шпилюка, Андрія Антонюка, Анатолія Куземка та Максима Іліва. Друге місце виборола команда факультету машинобудування і харчових технологій у складі Олега Шинкара, Дмитра Кінаша, Богдана Дохвата та Павла Островського. Третє місце посіла команда факультету комп’ютерних технологій у складі Андрія Савіцького, Артема Шимчука, Олексія Козлова та Олександра Пошелюжного.

Головний суддя змагань Ярослав Курко.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: