Галичанка завершила чемпіонську гонку четвертою

категорія: Волейбол | дата: 22 04 2012

Сьогодні, 22 квітня, завершився Чемпіонат України в Суперлізі серед  жіночих волейбольних команд. Галичанка, нажаль, не зуміла вибороти призові медалі в сезоні 2011/2012р

Галичанка - Сєвєродончанка - 0:3 (19:25, 24:26, 11:25)

Галичанка: Лонюк, Щур, Хилюк (к), Биценко, Рубан, Рева, Дельрос (л),

Сєвєродончанка: Бурбелюк, Лідяєва, Дегтярьова, Комісарова (к), Літвіновська, Лісєнкова, Козловська (л)

В суботу тернополянки зустрічались з прямими конкурентками за бронзові медалі Сєвєродончанкою. З перших хвилин перевагу перехопили більш досвідчені волейболістки з Сєвєродонецька. Волейболістки Галичанки не були схожі на себе, часто помилялись. Андрій Романович спробував взяти тайм-аут при майже розгромному рахунку (14:22), щоб заспокоїти своїх підопічних. Що йому і  вдалось, далі рахунок почав скорочуватись. Проте сил не хватило, щоб взяти очко в даному періоді (19:25). Вийшовши в другому періоді, жодна з команд не поступалась своєму супернику. Розпочали тернополянки знову невдало, до середини партії вони скоротили рахунок і до самого кінця йшли на рівних, переважала то одна то інша команди. Проте, знову перемогу здобуває суперник з Луганщини (24:26). Третій період став формальністю. Помітно було, що волейболістки опустили руки, їм нічого не вдавалось. Помилка на помилці привело до того, що вони програли третю партію з розгромним рахунком (11:25).

В іншому матчі зустрічались прямі конкуренти на золото. Хімік досить не сподівано поступився Волині (2:3). І наступна ігра цих суперників мала вирішити долю чемпіонства. Гравці з Луцька сьогодні перші вийшли на паркет і здобули впевнену перемогу над Сєвєродончанкою (3:0) та очікували на результатат Хіміка і Галичанки.

Хімік - Галичанка - 3:0 (27:25, 25:14, 25:19)

Хімік: Шелухіна, Захарчук, Кальченко, Захожа, Озбек, Кодола; Степанчук (л)

Галычанка : Лонюк, Щур, Дуб'янска, Биценко, Рубан, Рева, Дельрос (л)

Тренерський штаб  Галичанки зробив деякі заміни в складі на сьогоднішню гру. На лаві запасних залишив Рубен і Хилюк, замість них з перших хвилин вийшли Дуб’янська і Козаченко. З початком гри тернополянки показали, що без бою нездадуться. В середині першого тайму не велика перевага була на боці Галичанки (14:19). В нападі порівняно з минулою грою непогано діяла Юлія Лонюк, яка раз за разом приносила в актив своєї команди очки. Проте далі Хімік почав скорочувати рахунок. І в кінцевому результаті переміг в даному періоді (27:25). В другому періоді на початку партії була перевага Галичанки. Після першої технічної перерви рахунок був (5:8). Після цього Хімік не просто зрівняв рахунок, але і вирвався в перед. Помітно почали нервувати і помилятись підобічні Романовича. Він намагався в тайм-аутах заспокоїти своїх гравців, проте невдало. Друга перемога Хіміка в матчі (25:14). В третьому періоді обережно почали грати южненці. Так, як помилка багато чого б коштувала. Від початку періоду вони взяли ініціативу в свої руки і помало довели до перемоги (25:19). Після цієї перемоги Хімік стає чемпіоном України.