Галичанка була близька до перемоги

категорія: Волейбол | дата: 20 04 2012

Сьогодні, 20 квітня, свій перший матч тернопільська Галичанка в 2 турі фінальної частини Суперліги розпочала з поразки.

Стартові склади:

Волинь: Політанська, І.Молодцова(к), Ю.Молодцова, Туркула, Довгополюк, Степанюк, Підгурська(л)

Галичанка: Лонюк, Щур, Хилюк(к), Биценко, Рубан, Рева, Дельрос(л)

Підопічні Андрія Романовича розпочали гру досить активно. І вже в середині першого періоду вели з рахунком (15:5). Злагоджені дії тернопільської команди довели до переможного результату в першій партії (25:15). Такого повороту подій, мабуть, не очікував ніхто. Адже суперниці тернополянок явно недооцінили галичанок, за що і поплатились.

Другу партію команда теж розпочала ведучи з рахунком (3:5), але поступово більш досвідчені суперниці змінили  хід подій, ідучи з впевненим рахунком на другу технічну перерву (16:13). Далі здавалось нічого не завадить їм святкувати перемогу в цій партії, але Галичанка продемонструвала свій характер і зрівнялась по очках в другій партії (23:23). Здавалось, що тернополянки на куражі здобудуть ще одну перемогу, проте, взявши технічну перерву, тренер Волині заспокоїв своїх підопічних, які потім здобули наступних 2 очки і виграли цей період (23:25).

Третій період виявився найдраматичнішим. Розпочавли гру тернополянки вдало,але згодом  почали помилятись і йшло до того, що команда програє з розгромним рахунком. Так, після другої технічної перерви рахунок був (10:16), але тренер Галичанки знайшов сили, і зумів  налаштувати свою команду, яка згодом почала набирати очки. Гравцям Волині здавалося, що вони вже виграли гру, коли Галичанка зрівняла рахунок, і навіть зуміла вийти вперед (23:24). Тренер Волині почав помітно дуже нервувати, адже втрата очків для них була б катастрофічна - про чемпіонство можна було б забути. Наступних три очки були за Волинню, вона здобуває ще одну партію.

Четверту партію гравці Волині розпочали згуртованіше, ніж попередні і  після  першої технічної перерви, коли вони відставали від тернополянок, почали збільшувати перевагу. У гравців Галичанки, які продемонстрували в попередніх партіях бійцівських характер, не вистачило його на всю гру. В підсумку, четверту партію лучанки впевнено виграли (25:16) і не відпустили від себе команду Хімік з міста Южне.

Волейбол. Жіноча Суперліга. Другий етап фіналу чотирьох.

20 квітня. Волинь (Луцьк) - Галичанка-ТНЕУ 3:1 (15:25, 25:23, 26:24, 25,16)

Хімік (Южне) - Сєвєродончанка (Сєвєродонецьк) 3:1(22:25, 25:10, 25:23, 25:10)

Завтра Галичанка - ТНЕУ зіграє матч за третє місце з Сєвєродончанкою з Сєвєродонецька, матч відбудеться о 14:30