Про нас
увійти | реєстрація

Андрій Романович: "Ми були об’єктивно сильнішими"

категорія: Волейбол | дата: 18 03 2012 | переглядів: 748
Андрій Романович:

Наставник Галичанки після двох перемог над одеською Джінестрою не приховував задоволення та залюбки спілкувався із журналістами. "Спорт Тернопільщини" дізнався — в чому ж причина успіху команди у матчах з одеситками.

— Андрію Васильовичу, сьогодні та вчора ви протистояли сильній команді. Чи виконали дівчата установку на гру та що було запорукою успіху Галичанки?

— Запорукою успіху було використати слабкі сторони Джінестри. Звичайно, це заслуга усіх дівчат, але восновному зв'язуючого гравця, вона на 90 відсотків розіграла гру як "по нотах" і гра "котилася" спокійно та впевнено. Всі відпрацювали добре, а особливо здорово на блоці діяли Галя Щур і Ліза Рубан. Тобто по своїх завданнях — всі зробили необхідне.

— Як діяли ваші суперниці?

— Жодних сюрпризів Джінестра нам не піднесла. Ми мали запис їхньої гри останнього туру проти луцької Волині. А у нас є своя статистична програма, яку нам купив Сергій Ілліч (Юрій, ректор Тернопільського національного економічного університету). Вона видає повністю всю механіку гри, ми розбиралися та готувалися по ній конкретно до цього матчу. Найголовніше, щоб не було збоїв, а особливо психологічних у дітей — це єдиний момент за який я переживав.

— Проти вас діяла колишня підопічна — Марія Пацюркевич. Оцініть її гру.

— Зіграла так, як я і знав — нічого не змінилося. Вона сильний нападаючий, але не настільки розумний нападаючий, який би мав бути. Хоча своєю потужністю, вона видала досить хороший сезон. У нас вона вчилася грати першим темпом центрального блокуючого, а зараз її поставили вимушено у четверту зону. Тому їй, можливо, важко перестроїтися з одного амплуа у інше.

— На вашу думку, Галичанка сьогодні була об’єктивно сильнішою, чи більше допомогло бажання перемогти?

— Ми були об’єктивно сильнішими, адже у нас на сьогоднішній день збалансовані всі лінії. Нехай команда молода, але по своїх місцях ми все таки сильніші, особливо по догравальницях. До прикладу, наша Аня Рева, яка ще дуже молода, але вона нападає грамотніше, ніж та сама Пацюркевич. Хоча свої провали теж є.

— Дві перемоги над Джінестрою місця у фіналі вам не гарантували…

— Так. Наші головні конкуренти Керкінітіда теж виграла свої матчі (3:0, 3:0). Все вирішить останній тур.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: