Форс-мажор не завадив Галичанці обіграти Керкінітіду

категорія: Волейбол | дата: 31 01 2014

Тернопільська Галичанка-ТНЕУ сьогодні зробила половину справи, обігравши свого головного конкурента у боротьбі за четверте місце.

Фаворитками поєдинку з Керкінітідою називали саме тернополянок, які вдома привчили своїх вболівальників до вдалих результатів. Винятком не став перший матч 10-го туру, який Галичанка впевнено виграла (3:1).

У середині третьої чверті, за рахунку (1:1), у спортзалі ТНЕУ зникло світло. Тому впродовж 15-ти хвилин про волейбол довелося забути. На щастя, неполадку швидко усунули і команди знову вийшли на майданчик. Невимушена перерва пішла на користь тернополянкам, які дотисли суперниць і наздогнали їх у турнірній таблиці. Щоб відвоювати четверту сходинку волейболісткам з ТНЕУ доведеться перемагати і завтра. Повторний матч розпочнеться о 9.00.

Жіноча Суперліга. 19-ий тур

31 січня

Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк – Керкінітіда (Євпаторія) 3:1 (25:19, 20:25, 25:19, 25:12)