Про нас
увійти | реєстрація

Леонід Хричов: "Набрати шість очок в Тернополі практично нереально"

категорія: Волейбол | дата: 31 01 2014 | переглядів: 802
Леонід Хричов:

Головний тренер волейбольного клубу Керкінітіда Леонід Хричов прокоментував майбутні матчі у Тернополі проти Галичанки-ТНЕУ.

— Наскільки важливі ці матчі в контексті боротьбі за потрапляння в четвірку кращих на першому етапі?

— Впевнений, що команда, яка набере шість очок, гарантує собі місце у четвірці.

— Як ви оцінюєте форму своїх підопічних напередодні туру?

— Відкрито говорячи, форма не найкраща, адже дещо змінилися умови поїздки. Ще два дні тому  збиралися їхати автобусом, але у зв’язку з негодою, яка накрила Крим, вирішили — поїздом. Ці організаційні моменти, на мій погляд, пошарпали нервову систему гравців. Плюс перепад температур досить великий — з +3 в -18. Тож я б оцінив ступень готовності як середню. Непокоїть фізичний стан команди.

— Слабкі та сильні сторони опоненту?

— Починає вимальовуватися хороша атака у Анни Реви. Непогано нападає і Катерина Дудник. Як і раніше, справжній боєць Олена Туркула. Крім того, відзначу ліберо Вікторію Дельрос. Гадаю, що і підтримку рідних стін слід записати до сильних сторін тернопільської команди. А слабкі сторони (задумався)… Спробуємо використати в самій грі.

Намагатимемось показати свою фірмову гру — коли вона виходить, це щось цікаве, подобається глядачам. В матчі минулого туру Катерина Трепаліна зробила таке, чого я не бачив жодного разу в офіційних матчах за свою багаторічну тренерську кар’єру: блокуюча "проспала", і м’яч після удару Трепаліної ледве не торкнувся стелі, відскочивши від підлоги. Виглядало дуже ефектно.

— Які критерії визначать переможця в цих матчах?

— По-перше, це психологічний стан команд. Яка команда буде більш готова психологічно, та й переможе, адже команди приблизно рівні за класом.

— Яка кількість очок в вас влаштує в цьому двобої?

— Звісно, максимальне. Тоді всі турнірні проблеми будуть вирішені. Але набрати шість очок в Тернополі практично нереально. Адже два матчі — це два матчі, один на інший завжди непохожий.

Джерело: ФВУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: