Про нас
увійти | реєстрація

Андрій Романович: "У нас більш збалансована команда, але кримчанки все ж таки більш досвідчені"

категорія: Волейбол | дата: 31 01 2014 | переглядів: 907
Андрій Романович:

Наставник тернопільської Галичанки-ТНЕУ поділився очікуваннями від матчів 10-го туру проти євпаторійської Керкінітіди.

— Наскільки важливі ці матчі в контексті боротьбі за потрапляння в четвірку кращих на першому етапі?

— Ці матчі з числа ключових. Звісно, дуже важливо не втрачати очок в матчах з командами з нижньої частини турнірної таблиці, а також постаратися взяти очки з фаворитами, але в стикових матчах задача чітка: позитивний баланс. Ці поєдинки багато що визначать, але не можу сказати, що вони визначать ВСЕ в боротьбі за четверту сходинку.

— Як ви оцінюєте форму своїх підопічних напередодні туру?

— Складно про це говорити, адже в таких матчах важливе значення відіграє психологія. Буває, що начебто готовий здорово, а пролітаєш, як фанера над Парижем. Взяти хоча б наш другий матч в Євпаторії, коли на матчболі в четвертій партії і в захисті підняли, і довели добре, і передача в "четвірку" була якісною — тільки забій, але… Не забили. І в підсумку програли. Могли набрати три очки, а набрали лише одне. Тож готовність покажуть самі матчі.

— Слабкі та сильні сторони опоненту?

— Серед сильних сторін відзначу гостру та швидку атаку, яку дає зв’язуюча Ольга Олійник, і це головний козир Керкінітіди. Вона пасує розумно та якісно. У нас же зв’язуюча ще дуже молода. Кримська команда не дуже добре приймає, якщо порівнювати з Хіміком, але неслабо, якщо порівнювати з іншими командами, зокрема нашою. Начебто і несильно блокують, але це теж все відносно. У нас більш збалансована команда, адже волейболістки грають на своїх позиціях, а у Керкінітіди — ні, але кримчанки все ж таки більш досвідчені, і це дається взнаки.

— Які критерії визначать переможця в цих матчах?

— В першу чергу, прийом-подача. Зв’язуюча Керкінітіди грає у швидкісний волейбол, тож наша задача ускладнити їй ці можливості. Від прийома-подачі залежить, наскільки агресивно гратимуть і наші перші темпи, наскільки вільно гратимуть крайні нападники.

— Яка кількість очок в вас влаштує в цьому двобої?

— Як я вже говорив, нас влаштує тільки позитивний баланс: 6-0, 5-1, чи 4-2.

За матеріалами ФВУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: