Галичанка поступилась в першому матчі Кубку України(ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Волейбол | дата: 20 09 2013

Перший матч Кубку України між тернопільською Галичанкою і запорізькою Орбітою завершився перемогою гостей (0-3).

Розпочалась гра досить рівно, почергово виходили вперед як одна команда так і інша. Проте ближче до середини першого сету більш досвідчені гравці Орбіти перевели перевагу в свій бік і зуміли виграти(21-25). В другому сеті тернополянки вкрай невадало розпочали свою гру, гості із Запоріжжя швидко вирвались вперед і здобули більше,ніж переконливу перемогу. В третьому сеті знову точилась рівна бородьба між командами. Жодна команда не хотіла поступатися. Проте знову Орбіта зуміла дотиснути господарів майданчика ближче до кінця партії і здобула першу перемогу в Кубку України.

Так, Галичанці тепер для виходу у фінальну частину потрібно вигравати в суботньому матчі проти Регіни з міста Рівне, а Орбіта фактично забезпечила собі вихід у фінал.