Про нас
увійти

Завдання Галичанки на сезон — потрапити у четвірку

категорія: Волейбол | дата: 19 09 2013
Завдання Галичанки на сезон — потрапити у четвірку

Головний тренер Галичанка-ТНЕУ Андрій Романович відповів на питання прес-служби ФВУ напередодні старту нового сезону.

В минулому сезоні його колектив боровся за місця в нижній четвірці, зараз тернопільські волейболістки націлились на боротьбу за більш високі позиції, можливо навіть за медалі.

— Ми зробили багато роботи в залі, зокрема присвятили час навчанню молодих гравців.  Але жодного турніру, жодної гри, де б могли перевірити свою готовність, ми не зіграли.  Контрольними матчами стануть для нас офіційні (в такій ситуації також знаходяться Регіна та Кряж. — прес-служба). Тож чітко сказати про готовність поки не можу. В команді нові люди, тож гра змінилася, і як вона виглядатиме, важко казати. Побачимо.

— В пресі говорилося про два придбання — Еліна Гебер та Олена Туркула…

— Так і є. Але, якщо Гебер — новачок в повному смислі цього слова, то Туркула, самі розумієте, для Галичанки людина не нова. Але з тих пір, коли вона пішла з команди, склад майже повністю змінився. З нею в плані взаєморозуміння ніяких проблем немає, вона знає мої вимоги, але їй треба налагодити зв'язок на майданчику з іншими гравцями. На цим ї працювали.

— Можна казати, що прихід Туркули велика удача і для вас, і для молодої Галичанки.

— Так, це великий плюс для команди. Вона лідер за натурою, і я дуже розраховую на неї в цьому сенсі. Олена завжди тягнула за собою колектив, гадаю так буде і далі.

— Як вписалася в команду Гебер?

— Тут справа складніша, адже до цього вона працювала лише з одним тренером — Віктором Перебейносом, а це наставник іншого напрямку, ніж я. Тож треба час для адаптації до нових вимог, до іншої гри. Я з нею працював в юніорській збірній, знаю ії потенціал і сподіваюсь, що наше співробітництво принесе результат.

— Чи можна казати, що Гебер та Туркула номінально закрили ті проріхи, які з’явилися з уходом Биценко та Щур?

— Взагалі, так. Ситуація в третій зоні була б ідеальною, якщо б залишилася Щур. Якщо порівнювати цих гравців, то за блоком вони рівні, а в атаці Туркула на порядок сильніше.

— І останнє питання. Про задачі?

— Перед нами поставлена задача для початку потрапити в четвірку. А там вже побачимо.

Джерело: ФВУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook