Про нас
увійти

Андрій Романович: "Важко сказати у якому стані команда"

категорія: Волейбол | дата: 19 09 2013
Андрій Романович:

Головний тренер волейбольної Галичанки-ТНЕУ Андрій Романович поділився очікуваннями від перших матчів у сезоні. Сьогодні, 19 вересня, тернополянки стартують у кубку України.

— Для нас головним суперником буде Регіна, — розповів головний тренер Галичанки Андрій Романович. — Адже у наступний етап проходить лише дві команди. Із запорізькими дівчатами лише випробуємо свої сили. Звичайно, що спробуємо і цьому перемогти у поєдинку.

За словами наставника, Галичанка у міжсезоння не мала жодного товариського, тренувального чи контрольного матчу. Команда мала їхати на міжнародний турнір у Чехію, але в останній момент все скасували.

— Сьогодні важко сказати у якому стані команда, — продовжив Андрій Романович. — Все міжсезоння ми відточували технічні компоненти гри. На жаль, нас підвели чеські колеги з товариським турніром.

Жодних травм у тренувальному процес основні гравці не зазнали. Андрій Романович озвучив і стартовий склад на новий сезон. Так на позиції на позиції пасуючої закріпилася Ангеліна Дуб'янська, однією з центральних блокуючих буде Олена Туркула, догравальниця Катерина Дудник, діагональний гравець Анна Рева і ліберо Вікторія Дельрос. Ще дві позиції залишилися невизначеними: на другу центральну блокувальницю претендують Олена Мадзар і Діана Карпець, а на догравальницю — Еліна Гебер і Інна Скорохід.

За матеріалами ЗЗ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook