Про нас
увійти | реєстрація

Андрій Романович: "На такий результат я сподівався"

категорія: Волейбол | дата: 30 09 2012 | переглядів: 1004
Андрій Романович:

Головний тренер волейбольного клубу Галичанка-ТНЕУ Андрій Романович прокоментував поєдинки команди у першому турі Суперліги. 28-29 вересня Галичанка обмінялася перемогами з євпаторійською Керкінітідою (3:1; 1:3).

— Перша гра сезону далася нам дещо легше. А в силу того, що молодь не має такого запасу сил, як досвідчені гравці, то другий матч програли, — розповів Андрій Романович. — Так як воно повинно було б бути — так воно і було. У другий день не вистачило, в першу чергу, фізичної підготовки і психологічної готовності. Забракло концентрації та виконання дисципліни гри. Якщо у перших двох партіях ми боролися на рівних, то у третій та четвертій не вистачило ні сил, ні бажання, ні моральної готовності. Але, як тренер, я таким результатом задоволений, адже, власне, на такий результат і сподівався. Звісно, ідеальним варіантом були б дві перемоги, але при такій команді, яка є у нас — це доволі непогано.

Незабаром Галичанка візьме участь у кубку України. Тренер сподівається, що його команда зможе досягти результату.

— В середу ми вирушаємо у Євпаторію, де буде проходити перший етап кубка України. Нам будуть протистояти команди з Сєвєродонецька, Южного, Рівного та Донецька. Постараємося виступити там якомога краще, але чи вийде чи ні — побачимо. Надіємося, що діти встигнуть відновитися, — зазначив він.

У міжсезоння тернопільську команду залишили три основні волейболістки. Лідером молодого колективу є досвідчена Галина Щур, яка ставала чемпіонкою України.

— На цей чемпіонат ставимо завдання навчати нашу молодь, щоб вона росла в ігровому плані, — розповідає Андрій Романович. — В першу чергу хочемо зберегти прописку у Суперлізі, а найголовніше це показати максимально можливий результат, який нам вдасться здобути. Також хочемо зберегти склад, адже два роки поспіль від нас йдуть основні гравці. З того чемпіонського складу 2010 року залишилася лише Галя Щур.

На зміну волейболісткам, що покинули клуб, прийшли дві молоді та перспективні дівчини з Білої Церкви. Одна із них вийшла в основі проти Керкінітіди.

— Доукомплектувалися ми двома дівчатами із Білої Церкви, але вони ще молоді, "зелені", хоча і перспективні. У Вищій лізі вони були на позиції лідерів у своїй команді, але їм потрібно ще багато вчитися та працювати. Хоча Катя Дудник досить непогано відіграла перший матч та внесла певну лепту у перемогу Галичанки, — підсумував тренер.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: