Про нас
увійти | реєстрація

Андрій Романович: "Розпочинатимемо все спочатку"

категорія: Волейбол | дата: 28 09 2012 | переглядів: 1003
Андрій Романович:

Головний тренер волейбольного клубу Галичанка-ТНЕУ Андрій Романович поділився своїми сподіваннями на майбутній сезон Суперліги. Його команда перший тур проведе вдома 28-29 вересня проти Керкінітіди.

— Чи задоволені підготовкою, яку провела команда у міжсезонні?

— Звісно незадоволений. Незадоволений через те, що команду ось вже другий рік поспіль залишають три основні волейболістки. Нажаль, нічого з цим не поробиш — немає на західній Україні міцних підприємств, які могли б стати спонсорами команди.

— Які задачі поставлені перед командою в цьому сезоні?

— Знов вчитимемось, знов розпочинатимемо все спочатку. Волейбольний матеріал добрий, але з них треба зробити гравців, а з гравців вже команду. Що стосується турнірних задач, то вони, як і в минулому сезоні — вижати максимум із того, що ми маємо на сьогоднішній день.

— Яким Вам бачиться розвиток боротьби в чемпіонаті?

— Головні претенденти на титул, безумовно, Хімік та Волинь. Ще три команди складатимуть їй конкуренцію. Одна з них «Сєвєродончанка», яка має збалансований склад. Гадаю, що Марині Дегтярьовій тільки на користь те, що пішла Ірина Комісарова, адже тепер вона виступатиме в якості основної зв’язки. Пора вже брати на себе відповідальність. Ще один претендент — Керкінітіда, яка також має стабільний склад. Третя команда в цьому списку Орбіта, яка придбала ряд досвідчених гравців. Ми намагатимемось втрутитися в цю боротьбу, адже є певні амбіції й у молодих гравців, і у мене теж.

— Як Ви оцінюєте стан своєї команди перед стартом?

— Складно його оцінювати, адже команди в повному розумінні цього слова зараз немає.

Джерело: ФВУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook