Галичанка та Керкінітіда у Тернополі сильнішого не виявили (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Волейбол | дата: 30 09 2012

Перемогою у перший (3:1) та поразкою у другий (1:3) ігровий день, завершився стартовий тур жіночої волейбольної Суперліги для тернопільської Галичанки-ТНЕУ. Вдома команда Андрія Романовича приймала Керкінітіду з Євпаторії.

У міжсезоння тернопільську Галичанку покинули лідери — Лонюк, Рубан та Хилюк. Рівнозначної заміни цим виконавицям тренерський штаб команди не знайшов, тож довелося створювати колектив заново, підключати молодь та зіграватися. Перед матчем із євпаторійками Андрій Романович зазначив, що його влаштує підсумковий результат 1:1. Тренер не помилився.

У перший ігровий день Галичанка хоча й помилялася вдосталь, але виглядала краще за суперниць. Керкінітіді відверто не вистачало ліберо — Христини Дєжкіної, яка відбула у декретну відпустку. Перша партія залишилася за гостями (19:25). Але наступні сети для омолодженої Галичанки склалися, як ніколи, вдало. Спочатку (25:21), а далі дві важкі перемоги (25:23; 25:22). Тернопільські волейболістки неймовірно раділи першій перемозі у сезоні, напевне, не сподіваючись на такий результат.

Але повторити досягнення першого дня не вдалося. Керкінітіда знову виграла першу партію з рахунком (19:25), але галичанки відповіли тією ж монетою у другому сеті (25:19). На жаль, непереконлива гра на прийомі та кілька м’ячів на виліт стали наслідком поразки тернополянок у наступних двох партіях (18:25; 17:25) та гри вцілому (1:3).

Жіноча Суперліга. Тернопіль, спортзал ТНЕУ. 28-29 вересня

Галичанка-ТНЕУ – Керкінітіда 3:1 (19:25 25:21 25:23 25:22)

Галичанка-ТНЕУ – Керкінітіда 1:3 (19:25 25:19 18:25 17:25)