Про нас
увійти

Голова Тернопільської обласної ради нагородив регбісток ТНЕУ

категорія: Командні види | дата: 16 11 2013
Голова Тернопільської обласної ради нагородив регбісток ТНЕУ

Голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець привітав студенток Тернопільського національного економічного університету – членів команди Вищої ліги з регбі-7 з другим місцем у Чемпіонаті України сезону 2013 року та нагородив грамотами за вагомий внесок у розвиток регбійного спорту на Тернопіллі.

Участь у заході взяв ректор ТНЕУ, професор Андрій Ігорович Крисоватий. Голова облради, звертаючись до ректора, висловив вдячність за популяризацію та розвиток різних видів спорту у вищому навчальному закладі.

Команду призерів представляли: Андрейців Іванна (МЕМФ-41), Бережна Марія (БС-41), Онищенко Надія (МА-21),  Деркач Галина (МЕНМФ-41),   Бульбак Ольга (КН-21),  Жабковська Наталія (ДІД-21), Возняк Ірина (ФКкт-21), Возняк Марта – капітан команди, (Ф-23), Поліщук Валентина (УПЕП-22). Грамотою обласної ради також нагородили тренера команди Мазуренка Юрія Семеновича.

Василь Хомінець подякував дівчатам за вдалий виступ та побажав не зупинятися на досягнутому  і успішно підкорювати нові спортивні вершини.

За матеріалами: ТНЕУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook