Збаразькі гирьовики — треті на першості області

категорія: Інші | дата: 13 04 2012

5 квітня в Тернопільському технічному коледжі відбулась першість області з гирьового спорту серед профтехучилищ.

Вкотре збаразькі спортсмени продемонстрували свою відмінну фізичну підготовку і технічну майстерність. Однак через те, що вони виступали не в повному складі на змаганнях, у зв’язку хворобою одного з сильних претендентів на перемогу Дмитра Коника, їм підкорилося лише третє командне місце. А честь району захищали Андрій Колодійчук (категорія 60кг), Петро Макух (75 кг), Володимир Дишкант (80кг), Олександр Новосад (понад 90 кг) і всі вони зайняли перші місця. У категорії 70 кг друге місце виборов Василь Левчук. Богдан Кузьмін хоч і не став призером, та все ж зробив свій внесок в зайняте командне призове місце.

Суперники по достоїнству оцінили виступ збаразьких гирьовиків, які за двадцять років виступів лише тричі не підіймалися на першу сходинку п’єдесталу.

Джерело: Народне слово