Збаразькі гирьовики здобули "бронзу" на чемпіонаті Тернополя

категорія: Інші | дата: 06 04 2012
Збаразькі гирьовики здобули

31 березня у спорткомплексі "Текстильник" відбувся відкритий чемпіонат Тернополя з гирьового спорту.

Нелегкими ці змагання були для збаразьких гирьовиків — вихованців Петра Багрія, оскільки з певних об’єктивних причин п’ятеро з семи досвідчених гирьовиків не змогли виступати. Замість них честь Збаражчини захищали менш досвідчені молоді спортсмени, наймолодшому з яких 15 років. Однак вони продемонстрували, що юний вік не робить їх слабкими, і вибороли третє командне місце.

У категорії 60 кілограмів друге місце виборов дев’ятикласник Збаразької ЗОШ №2 Андрій Колодійчук, який вперше виступав з 24-кілограмовими гирями. У категорії 65 кг друге місце дісталося також Тарасу Порохняку з Шилів. Третє місце і вперше норма кандидата у майстри спорту підкорилися третьокурснику Збаразького ПТУ-25 Петрові Макуху. Першокурсник ПТУ-25 — Олександр Новосад здобув «бронзу» у категорії понад 90 кг. Василь Магура (ЗОШ №2), Дмитро Коник (ЗОШ №1), Василь Левчук (ПТУ-25), Володимир Дишкант (ЗОШ№3) хоч і не посіли призових місць, але доклали максимум зусиль, щоб команда зайняла третю сходинку п’єдесталу.

До речі, збаражани були єдиною цілком учнівською командою на цьому чемпіонаті.

Джерело: Народне слово