Тернополянка Марія Кручова здобула дві медалі на біатлонному турнірі у Чернігові

категорія: Інші | дата: 31 08 2012

Тернополянка Марія Кручова здобула дві медалі на відкритому чемпіонаті України серед юнаків та дівчат з літнього біатлону, присвяченого пам'яті заслуженого тренера України Б.М. Зоріна.

Змагання відбулися з 28 по 31 серпня та зібрали чимало учасників з різних областей України. Першу нагороду Марія Кручова здобула у гонці переслідування (крос зі стрільбою) на 4 кіорметри серед дівчат 1995/97 років народження. Тернополянка була другою на цій дистанції.

Куди комфортніше дівчина відчувала себе у гонці переслідування на лижеролерах. Марія Кручова обійшла своїх найближчих переслідувачок з Чернігова та завоювала "золото".