У Підгородньому відбувся відкритий чемпіонат області з літнього біатлону

категорія: Інші | дата: 03 07 2012

Протягом двох днів 1-2 липня на навчально-спортивній базі з біатлону, що у Підгородньому тривала відкрита першість області з літнього біатлону.

Участь у змаганнях взяли понад 60 юнаків та дівчат двох вікових категорій  з Тернопільщини, а також Львівщини, Івано-Франківщини та Вінничини, Київської та Рівненської областей.

У перший день змагань, 1 липня,  біатлоністи  мірялися силами у спринтерській гонці (жінки 3 км, чоловіки 4 км). Серед жінок перемогу здобула Світлана Крикончук. Найсильнішою серед дівчат була Анастасія Маркушина. У змаганнях між чоловіками переміг Іван Моравський, а серед юніорів — Євген Лозовий.

У другий день змагань, — у біатлоністів масовий старт. Перше місце здобули — вже в котре Світлана Крикончук, серед дівчат — Марія Кручова. Серед чоловіків — Юрій Копчак, а серед хлопців знову переміг Євген Лозовий.

Дані змагання були підготовчими до майбутніх міжнародних стартів. Наприкінці липня спортсмени вирушать на чемпіонат Європи, що відбудеться у Словаччині.