Про нас
увійти

Тернопільські біатлоністи тренуються в закарпатському Берегово

категорія: Зимові види | дата: 27 06 2012
Тернопільські біатлоністи тренуються в закарпатському Берегово

Готуючись до літніх етапів Кубка IBU і чемпіонату Європи, представники тернопільського біатлону проведуть кілька днів у Берегово (Закарпатська область).

Тренер Олег Бунт, відповідальний за підготовку тернопільських спортсменів, розповів про підготовку біатлоністів.

— Ми пробудемо в Берегово кілька днів. Шість спортсменів будуть готуватися функціонально. В плані у нас кросова і бігова підготовка, заняття в плавальному басейні. Наскільки зможемо — будемо готуватися і на лижоролерах. Все залежить від якості асфальтового покриття.

Тренер зазначив, що на Закарпаття не прибули четверо спортсменів, які тренуються разом зі збірною України.

— Всім складом приїхати не вдалося, так як багато хто готуються до наступного сезону у складах команд з різних планів підготовки, - розповів Олег Бунт. — Так з командою "А" готуються Олена Підгрушна і Дмитро Підручний. Андрій Возняк та Тетяна Трачук тренуються з командою "Б". Не змогли приїхати і Анастасія Меркушина, Марія Кручова, Ірина Беган, Іван Моравський. В Берегово приїхали: Світлана Крикончук, Ольга Гончарук, Євген Лозовий, Володимир Моравський, Віталій Гарбуз та Ігор Гарбуз.

Незабаром у Тернополі проведуть відкритий чемпіонат області, який стане одним із епатів підготовки до літньої першості Європи.

— З 1-го липня в Тернополі відбудеться відкритий чемпіонат області, в якому візьмуть участь біатлонні команди багатьох областей, — додав тренер. — У своєму роді буде проведено один з етапів відбіркових змагань на літній чемпіонат Європи, який пройде у словацькому Осрблі 25-29 липня.

За матеріалами biathlon-ua.org

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook