Економуніверситет-Енерго "познущався" над Кияночкою

категорія: Гандбол | дата: 25 10 2011
Економуніверситет-Енерго

Підопічні Андрія Верцімаги 21-22 жовтня проводили матчі у столиці, проти місцевої Кияночки. У двох матчах результативно діяли наші Зоряна Ткач та Наталія Гурська, які на двох закинули 51 м'яч!

День перший

Кияночка - Економуніверситет-Енерго 32:48 (15:27)

Голи у Економ-Енерго: Юлія Сторчак (3), Ольга Шуста (1), Зоряна Жонца (8), Соломія Кладочна (4), Надія Євтіхова (2), Зоряна Ткач (17), Юлія Долбіна (1), Василина Ільницька (1), Наталія Гурська (11).

У першому ж матчі тернополянки зробили вагому заявку на загальний успіх. Хоча суперниці у Економуніверситет-Енерго були не з найсильніших. Кияночка лише цього року долучилася до когорти команд, що виступають у Вищій лізі. Наразі дебютант не може впоратися із стартовими поєдинками. У минулому турі Кияночка поступилася своїм землячкам із Університету і ось тепер були розгромлені нашою командою.

В свою чергу тернопільські дівчата продовжили переможну ходу, що збереглася ще із минулого сезону. Тоді, нагадаємо, наші гандболістки завоювали перше місце та путівку у Суперлігу, але через відсутність фінансів та умов для проведення матчів, змушені були залишитися у Вишці.

У першій грі проти киянок, Економуніверситет-Енерго шансів суперницям не залишив. Вже до перерви тотальна перевага наших, вилилася у рахунок 15:27. А по перерві тернополянки продовжили "побиття" суперниць. Найкращими у складі команди гостей були капітан Зоряна Ткач (17 закинутих м’ячів) та Наталія Гурська, яка допомогла команді 11-ма влучними кидками.

День другий

Кияночка - Економуніверситет-Енерго 25:39 (12:17)

Голи у Економ-Енерго: Юлія Сторчак (2), Ольга Шуста (2), Зоряна Жонца (8), Валерія Арбузова (1), Зоряна Ткач (13), Юлія Долбіна (3), Наталія Гурська (10).

Як і очікувалося, друге протистояння між Кияночкою та Економуніверситет-Енерго теж не стане несподіванкою. Особливих шансів у господарок, щоб вирівняти становище не було. А нашим дівчатам не докладати над зусиль для здобуття перемоги не довелося. Знову на перерву гандболістки з Тернополя пішли з перевагою у п’ять очок. А після відпочинку свій переможних хід продовжили і у підсумку переграли суперниць із різницею в 14 голів. Знову кращими на майданчику були Ткач та Гурська, але цього разу до них приєдналася і Зоряна Жонца.

Наступний матч Економуніверситет-Енерго проведе вдома 4-5 листопада. Суперницями нашої команди будуть гандболістки київського ДЮСШ-21-Спартак