Економ-Енерго двічі перемагає Рівне (+ ФОТО)

категорія: Гандбол | дата: 11 10 2011

Суперницями підопічних Андрія Верцімаги були гандболістки Рівного. Матчі пройшли у Тернополі 7-8 жовтня у спортивному залі ТНЕУ.

Економ-Енерго - Рівне 27:26 (13:15)

Голи у Економ-Енерго: Наталія Гурська (8), Зоряна Ткач (9), Юлія Сторчак (1), Оксана Дзендзера (5), Соломія Кладочна (1), Зоряна Жонца (3).

Перший матч між командами завершився мінімальною перемогою тернополянок. Цікаво, що минулого року у Вищій лізі у матчах між командами була теж зафіксована перемога наших з мінімальним рахунком. Тоді на майданчику був зафіксований результат 25:24 на користь Економ-Енерго. Цього разу теж гра нашим дівчатам далася дуже не просто.

З початку зустрічі господарки майданчика захопили ініціативу та почали активний штурм воріт опоненток. Але перевага наших спортсменок трималася не довго. Рівненські дівчата, переживши стартовий натиск з боку суперниць почали атакувати теж. Завдяки їхнім старанням на перерву команди пішли за двоочкової переваги Рівного.

У перерві головний тренер Економ-Енерго Андрій Верцімага вніс певні корективи у гру. Наші гандболістки стали грати активніше та уважніше перш за все у захисті. Таким чином тернополянки проявили волю до перемоги і здобули заслужені очки. Найрезультативнішою у складі Економ-Енерго була капітан Зоряна Ткач.

Економ-Енерго - Рівне 31:25 (20:15)

Голи у Економ-Енерго: Наталія Гурська (5), Зоряна Ткач (10), Юлія Сторчак (1), Оксана Дзендзера (3), Ольга Шуста (4), Зоряна Жонца (8).

Перший гол у другій зустрічі забили наші суперниці. Та наші гандболістки швидко відігралися та вийшли вперед. Загалом було помітно, що тернополянки не дозволять суперницям грати так розкуто, як у першій грі. Економ-Енерго діяв уважно по всьому майданчику і суперниці практично шансів не мали. Перевага у рахунку постійно трималася на нашу користь у п’ять-шість м’ячів. У першому таймі прикру травму отримала гандболістка Рівного. Загалом першу половину зустрічі наші гандболістки провели на високому рівні.

Друга частина гри теж пройшла під диктовку тернополянок. Хоча більшість ігрового часу ми грали у меншості. З майданчика "попросили" піти Наталію Гурську. Відбулося це за рахунку 25-19 на користь наших дівчат. Вилученні трішки позначилося на грі Економ-Енерго, адже суперниці постійно тиснули на наші ворота. Проте навіть у меншості підопічні Андрія Верцімаги здобули впевнену перемогу.