Про нас
увійти

Економ-Енерго – Рівне. Анонс матчу

категорія: Гандбол | дата: 07 10 2011
Економ-Енерго – Рівне. Анонс матчу

Вже сьогодні, 7 жовтня наші гандболістки вийдуть на майданчик, щоб протистояти своїм суперницям з міста Рівного.

Минулого року тернопільські дівчата не знали собі рівних серед колективів тієї ж Вищої ліги. Економ-Енерго виграв чемпіонат і по праву завоював путівку у гандбольну Суперлігу. Втім, доля розпорядилася по-іншому і новий сезон тернополянки розпочнуть знову серед команд Вищої ліги. Причиною тому стали брак коштів та невідповідність нормам спортивного залу.

Цього року чемпіонат у Вищі лізі зазнав деякої реорганізації. Замість однієї групи команд, створено дві групи. Там, команди розділені за географічним признаком – Схід та Захід. У кожній із груп є по 6 колективів. Є серед учасників чемпіонату і новачки. Це команди – Кияночка (Київ), ДЮСШ-21 Спартак (Київ) та Славія-Дніпро (Запоріжжя).

Зміни сталися і у нашій команді Економ-Енерго. Перш за все вони стосуються складу команди. Порівняно із минулим сезоном за наш колектив у сезоні новому не виступатимуть: Анастасія Макєєва, Мелінда Бенедек, Анна Соловйова, Діана Ветельєва та Оксана Щербата. Втім, на їхнє місце у Економ-Енерго запрошені нові гандболістки. Новачками нашої команди у міжсезоння стали: Ольга Шуста, Надія Євтіхова, Іванна Гунько та Валерія Арбузова. Всі новачки вже сьогодні можуть вийти на майданчик проти Рівного. У міжсезоння наша команда також встигла виграти міжнародний турнір у Батумі.

Минулого року з Рівним ми зустрічалися чотири рази. У всіх поєдинках наші дівчата тріумфували. Але матчі з Рівним для підопічних Андрія Верцімаги завжди були важкими.

Сьогодні 7 жовтня Економ-Енерго зіграє проти Рівного у спортивному залі ТНЕУ. Початок матчу о 17.00

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Новини по темі: