Агрон-Королівський смак здолав рівненський ДЮСШ-4 (ОНОВЛЕНО)

категорія: Футзал | дата: 25 12 2011

Підопічні Віталія Паперовського, який відзначився двічі, з рахунком 9:4 переграли рівненський ДЮСШ-4.

Агрон-Королівський смак – ДЮСШ-4 9:4

Голи: Паперовський 1, 15, Копцюх 5, Пліс 9, 28, 29, 38, Книш 14, Когут 32 – Сондак 8, Когут 21 а/г, Чудля 23, Кручок 24

На 20 –ій хвилині Кручок не реалізував пенальті (мимо воріт)

Розпочав погром рівненської команди капітан Королівського смаку - Віталій Паперовський, який вже на першій хвилині гри відкрив рахунок. Подвоїв його незадовго Ігор Копцюх, який після проходу справа сильним ударом пробив кіпера ДЮСШ-4.

Оговтавшись від стартового штурму, наші гості теж відповіли взяттям воріт. На 8-ій хвилині поєдинку відзначився Юрій Сондак. Але вже у наступній атаці Тарас Пліс збільшив перевагу Королівського смаку (3:1). Між цим чудову нагоду втратив Віталій Паперовський, який хитрим прийомом намагався закинути м’яч за "комірець" голкіперу. Потужний удар з центру поля наносив Андрій Когут, але воротар із Рівного з ним упорався. Найреальнішу нагоду забити гол втратив гравець господарів Андрій Скоробагатов. М'яч після його удару влучив у стійку та пройшов прямісінько по лінії воріт, але перетнути її не судилося.

У одній із наступних атак Королівського смаку вдалу комбінацію завершив точним ударом Руслан Книш. Втім, на перерву команди вирушили за рахунку 5:1, адже дубль на свій рахунок записав Паперовський, вдало добивши м’яч після відскоку від голкіпера. Перший тайм також запам’ятався нереалізованим пенальті у виконанні ДЮСШ-4 - Володимир Кручок пробив мимо воріт Артура Черепанського, який протягом гри кілька разів серйозно виручав команду.

На початку другого тайму Андрій Когут підсік м’яч головою і той по-зрадницьки залетів у сітку наших воріт (5:2). Одразу ж Рівне мало нагоду забити ще, але м’яч потрапив у стійку. Згодом нагоду реабілітуватися мав той же Когут, але його удар пройшов повз ворота ДЮСШ-4.

У певний момент гри перевага повністю перейшла на бік противника. Рівненські футзалісти затиснули Королівський смак біля власних воріт. Наслідком цього став гол у виконанні Віктора Чудлі (5:3). Одразу ж гості могли забивати ще, але м’яч влучив у перекладину. Та як говорить відома приказка: "не забиваєш ти - забивають тобі". Це правило спрацювало й у цьому матчі.

За лічені хвилини хет-трик оформив Тарас Пліс, а ще одного разу після скидки від Осадци, відзначився Андрій Когут (8:3). За таких умов тренери ДЮСШ-4 змінили голкіпера на польового гравця і згодом рівненчани таки забили. Але останнє слово все ж залишилося за тернополянами. Тарас Пліс забивав вже у порожні ворота, оформивши на свій рахунок "покер" та принісши команді загальну перемогу - 9:4.

Наступну гру у Другій лізі Агрон-Королівський смак проведе на виїзді. У Хмельницькому підопічні Паперовського зіграють проти Спортлідера-2. Гра відбудеться 15 січня.